2 dk. Serkan KÖSE 01.06.2022

Xbox Live Gold Haziran 2022 Oyunları Açıklandı

Yazılım devi Microsoft’un Xbox sahipleri için sunduğu Xbox Live Gold abonelik sistemi bilindiği üzere bazı ayrıcalıklar sunuyor. Bu ayrıcalıklardan birisi de üyelere verilen ücretsiz oyunlar.

Microsoft Xbox Live Gold Mayıs 2022 oyunlarını açıkladı. İşte ücretsiz oyunlar ve oyunların kısa tanıtım bültenleri:

Xbox Live Gold Haziran 2022 Ücretsiz Oyunları

Xbox One

Aven Colony (1 – 30 Haziran)

Yeni bir dünya ve insanlık için bir yaşam inşa edin. Aven Prime’ın garip yeni dünyasında Aven Colony’yi geliştirmek sizin işiniz. Küçük yerleşim yerlerinizin büyük şehirlere dönüşmesine yardımcı olmak için inşaat insansız hava araçlarını kullanın. Kolay olmayacak. Bu egzotik gezegen, çöller, tundralar ve dolup taşan ormanlarla dolu. Garip uzaylı yaşam formları var ve tüm gezegeni donduracak olan kış geliyor.

Keşif gezilerine öncülük ederek yeni evinizin gizemli geçmişine dalın. Mahsuller, vatandaşlar, mutluluk, su ve daha fazlası için birden fazla bindirme modunu kullanarak büyüyen nüfusu yönetin. Hayat zor ama Aven Colony’de bunu başarırsan gelecek parlak olabilir.

Project Highrise: Architect’s Edition ( 16 Haziran – 15 Temmuz)

Siz mimarsınız ve büyük metropol vizyonunuz için hazır. Kasabanın konuşması olacak ışıltılı, görkemli gökdelenler geliştirin. Ancak bir gökdelen sadece çelik ve betondan daha fazlasıdır, sakinler ve işçilerle dolu canlı bir ekosistemdir. Lojistik becerilerinizi kullanarak her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlayın.

İşletmeleri, sakinleri, turistleri, kongre müdavimlerini ve daha fazlasını cezbedin ve cezbedin. Açık sandbox oyununu keşfedin veya 29 senaryo mücadelesinde kampanya modunu fethedin. Şehir bekliyor!

Xbox 360

Super Meat Boy (1 – 15 Haziran)

Sen sıradan bir et parçası değilsin. Sen Super Meat Boy’sun ve sıkıntı içindeki sevgili küçük kızı (tamamen bandajlara sarılmış) bir smokin giymiş kötülükten kurtarmak için her şeyi yapacaksın. Bu modern platform oyununda testerelerden ve iğnelerden kaçınarak mağaralardan ve duvarlardan atlayın. 300’den fazla tek oyunculu seviyede ilerlerken destansı patron dövüşleri için Cehennemin derinliklerine dalın. Çok eğlenceli!

Raskulls (16 – 30 Haziran)

3 bölüm ve 60’ın üzerinde seviyeyi kapsayan bir Raskulls Megaquest’e hazır olun! Her seviyeyi olabildiğince hızlı geçmek için blok kırıcı asalarınızı kullanın. Hızlı süper hız patlamaları için Boost’larınızı toplayın ve Frenzy barınızı besleyin. Çevrimiçi veya kanepede çok oyunculu oyunun keyfini çıkarın. Parlak Taşlar, galaksiler arası korsanlar ve peynirle dolu bu eğlenceli, ilginç platform oyununa dalın!

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al