2 dk. Serkan KÖSE 30.04.2022

Xbox Live Gold Mayıs 2022 Oyunları Açıklandı

Yazılım devi Microsoft’un Xbox sahipleri için sunduğu Xbox Live Gold abonelik sistemi bilindiği üzere bazı ayrıcalıklar sunuyor. Bu ayrıcalıklardan birisi de üyelere verilen ücretsiz oyunlar.

Microsoft Xbox Live Gold Mayıs 2022 oyunlarını açıkladı. İşte ücretsiz oyunlar ve oyunların kısa tanıtım bültenleri:

Xbox Live Gold Mayıs 2022 Ücretsiz Oyunları

Xbox One

Yoku’s Island Express ( 1-31 Mayıs )

Yoku’nun tek yapmak istediği, tropik bir cennetteki yeni işinde kolileri teslim eden ışınların tadını çıkarmaktır. Ama önce diğerlerine yardım ederek adayı geçmeli ve huzursuz bir uykuya hapsolmuş eski bir tanrıyı uyandırmaya çalışmalıdır. Mokumana’nın renkli açık dünyasını keşfedin, langırt becerilerinizi test edin ve dost canlısı yerlilere yardım etmek için çılgın yeni güçlendirmeler kazanın.

The Inner World – The Last Wind Monk ( 16 Mayıs – 15 Haziran )

Son rüzgar keşişini bulmak için Asposia’da bir maceraya atılın ve Robert’ın flüt burun tahtının varisi olarak kaderini yerine getirin. Uçan asi Robert, Laura veya hiç uçmayan güvercin Peck olarak oynamak arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapın. Bu büyüleyici macera oyunu beyin jimnastiği, mizah, güzel müzik ve bolca yürekle dolu.

Xbox 360

Hydro Thunder Hurricane ( 1-15 Mayıs )

Canavar Adası ve Bermuda Şeytan Üçgeni gibi her biri devasa atlamalar, düşmeler, gizli kısayollar ve yok edilebilir nesnelerle dolu on bir gizemli yarış ortamında hızlanın. Çeşitli modları denerken su anarşisini serbest bırakın ve bitiş çizgisini ilk geçen olmak için yarışın.

Viva Piñata Party Animals ( 16-31 Mayıs )

Herkes için bol eğlenceye hazır olun! Hudson Horstachio, Franklin Fizzlybear ve diğerleri olarak yarış etkinlikleriyle karıştırılmış 40’tan fazla mini oyunda yarışın. En fazla şekeri elde etmek ve kazanan olarak taçlandırmak için kazançlarınızı ve ikramiyelerinizi birleştirin

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al