3 dk. Serkan KÖSE 29.03.2022

Xbox Live Gold Nisan 2022 Oyunları Açıklandı

Yazılım devi Microsoft’un Xbox sahipleri için sunduğu Xbox Live Gold abonelik sistemi bilindiği üzere bazı ayrıcalıklar sunuyor. Bu ayrıcalıklardan birisi de üyelere verilen ücretsiz oyunlar.

Microsoft Xbox Live Gold Nisan 2022 oyunlarını açıkladı. İşte ücretsiz oyunlar ve oyunların kısa tanıtım bültenleri:

Xbox Live Gold Nisan 2022 Ücretsiz Oyunları

Xbox One

Another Sight (1 – 30 Nisan)

ANOTHER SIGHT Viktorya döneminin sonuna doğru, 1899’un Londra’sında geçen ve nostaljik bilimkurgu öğeler içeren fantastik bir macera. Kültür ve karakterlere odaklı ANOTHER SIGHT, iki ana kahramanı, olağanüstü cesaret sahibi bir genç kız olan Kit ile kızıl tüylü gizemli kedi Hodge arasındaki duygusal ilişkinin gelişimine yoğunlaşıyor. Bu ikili Londra metrosunun inşaatının karanlık bir dehlizinde, Kit tünellerden birinin çökmesiyle görme yetisini kaybettikten hemen sonra karşılaşıyorlar. Birlikte bilinmeyene doğru çıktıkları gerçeküstü yolculukta Hodge Kit’in güvenini kazanarak eli ayağı oluyor ve nasıl vazgeçilmez bir dost olduğunu kanıtlıyor.

Hue (16 Nisan – 15 Mayıs)

Hue, arkaplan renklerini değiştirerek dünyayı etkilediğiniz, son derece canlı renklere sahip, ödüllü bir puzzle-platform oyunudur. Kayıp annenizi bulmak için renkli parçaları bulacaksınız ve tehlikeli, gri bir dünyayı keşfe çıkacaksınız. Karşınıza çıkan engeller arkaplan ile aynı renge geldiğinde yok olacak ve sizi yeni, heyecanlı, tehlikeli ve birbirinden renkli bulmacalara götürecek.

Xbox 360

Outpost Kaloki X (1 – 15 Nisan)

Tek Oyunculu, HD (Yüksek Çözünürlük) Galaktik limonatayı herkes sever… bu da sizin için büyük uzay paraları demek! Ama limonata standınıza nasıl güç sağlayacaksınız? Bir güneş yel değirmeni inşa etsen iyi olur… Ama yel değirmeni için yer dolarları olmadan nasıl ödeyeceksin??? Outpost Kaloki X, akıllı karakterler ve tuhaf hikayelerle dolu, sizi ziyaret eden uzaylıları mutlu etmenin ve nakit para kazanmanın sizin işiniz olduğu, hafif yürekli uzay istasyonu kralı oyunudur! Adventure Story, War Story veya 11 farklı Senaryodan herhangi birini oynayın. Gerçekten ne istediklerini öğrenmek için müşterilerinizle sohbet edin… ve harika genişletmeler hakkında sıcak ipuçları alın. Daha gelişmiş olanların kilidini açmak için daha düşük seviyeli genişletmeleri tamamlayın. İstasyonunuzun ihtiyaçlarını, müşterilerinizin isteklerini ve kendi para ve zafer umutlarınızı dengeleyebilir misiniz? Bu öğe için geri ödeme yoktur.

MX vs ATV Alive (16 – 30 Nisan)

MX vs ATV serisinin beşinci yinelemesinde sıkı çekişmeli yarışlarla pozisyon için güreşirken rekabetin sahibi olun. Yarış türünü tanımlayan devrim niteliğindeki gerçek dünya fizik motorunun gerçekçiliğini hissedin. Alive, motokros gösterisini ve rekabetçi yarışların özünü yakalarken, en yeni üreticilerin en iyi binicilerini ve teçhizatını sunarken sporu yaşayın.

Verilen tüm ücretsiz oyunlar geriye uyumluluk sayesinde Xbox One ve Xbox Series X/S’de oynanabilir.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir