2 dk. Serkan KÖSE 28.06.2022

Xbox Live Gold Temmuz 2022 Oyunları Açıklandı

Yazılım devi Microsoft’un Xbox sahipleri için sunduğu Xbox Live Gold abonelik sistemi bilindiği üzere bazı ayrıcalıklar sunuyor. Bu ayrıcalıklardan birisi de üyelere verilen ücretsiz oyunlar.

Microsoft Xbox Live Gold Temmuz 2022 oyunlarını açıkladı. İşte ücretsiz oyunlar ve oyunların kısa tanıtım bültenleri:

Xbox Live Gold Temmuz 2022 Ücretsiz Oyunları

Beasts of Maravilla Island (1 – 31 Temmuz)

Gizemli, rüya gibi bir adada bulunması zor ve güzel yaratıkların fotoğraflarını çekerek mucizenin kilidini açın. Alışılmadık ve eğlenceli bir yaşamla dolu bir 3D ormanı keşfedin. Tırman, keşfet ve bulmacaları çöz. Su samuru timsahlarının, muz kılığına girmiş kuşların ve çok daha fazlasının fotoğraflarını çekmek için büyükbabanızın günlüklerini ve güvenilir eski kamerasını kullanın. Maravilla’nın büyüsünü dünyayla paylaşmak size ve fotoğrafçınızın gözüne kalmış.

Relicta (16 Temmuz – 15 Ağustos)

Ürkütücü, terk edilmiş bir ay üssünde mahsur kalan bir fizikçi olarak oynayın. Yerçekimini ve manyetizmayı isteğinize göre bükerek yolunuzu bulun. Ay kraterlerinin karanlığında gömülü, kızınızın hayatını talep edebilecek veya insanlığın kaderini sonsuza dek değiştirebilecek bir sır. Her köşesinde bir gizemin olduğu ve her adımın bir meydan okuma olduğu bir oyunda bulmacaları çözün.

Thrillville: Off the Rails (1 – 15 Temmuz)

Kendi tema parkınızı tasarlayın ve çalıştırın! Beş yeni park ve 100 yeni görevle, bu kadar eğlencenin tadını çıkarmak için tüm gün geçiş iznine ihtiyacınız olacak. Çılgın hız trenleri yaratmanın en iyi yanı, onlara istediğiniz kadar binebilmenizdir.

Torchlight (16 – 31 Temmuz)

Zindanlarda bolca yolunuzu kesmek ve kesmek. Torchlight kasabasının merkezinden ve güvenliğinden rastgele oluşturulmuş zindanlarda dolaşarak canavar ordularıyla savaşmak ve çok sayıda ganimet toplamak için üç karakter sınıfı arasından seçim yapın. Ana görevleri, yan görevleri üstlenirken, büyük patronlarla savaşırken ve şehrin sakinleriyle sohbet ederken yanınızda güvenilir bir hayvan arkadaşınız olacak.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al