1 dk. Serkan KÖSE 17.10.2021

Xbox Mini Fridge Buzdolabının Çıkış Tarihi Ve Fiyatı Belli Oldu

Microsoft ciddi ciddi Xbox Series X oyun konsoluna benzeyen bir buzdolabı üretimine girişiyor. Microsoft’un Xbox Series X konsolundan esinlenen buzdolabı için fiyat ve tarih bilgisi ortaya çıktı. 

Olay aslında Microsoft’un geçtiğimiz aylarda Twitter üzerinden gerçekleştirdiği bir anket ile başlamıştı. Bu anket üzerinden elde edilen sonuçlar dikkate alınarak, Microsoft Xbox Series X benzeri bir buzdolabı üreteceğinin sözünü vermişti. Microsoft’un bu kararı almasının en büyük nedeni ise Xbox Series X konsolunun tanıtıldığı günden itibaren bir mini buzdolabına benzetilmesi olduğunu söyleyebiliriz. 

Xbox Mini Fridge ismiyle satışa sunulacak olan bu ürün başlangıçta birkaç ülkede satışa çıkacak. Ürün ilerleyen süreçte daha fazla ülkede satışa çıkacak. Buzdolabının ülkemizde satışa sunulması ise beklenmiyor. Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre ürün 19 Ekim günü ön siparişe çıkacak ve ürün için belirlenen fiyat ise 99 dolar. 

Yeni nesil oyun konsolları arasında en güçlü konsol olan Xbox Series X konsolunun böyle bir ürünle karşımıza çıkması sevindirici. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al