2 dk. Serkan KÖSE 07.06.2022

Fortnite, Xbox Cloud Gaming İle Girişlere Büyüleyici Kılıçlar Hediye Ediyor

Geçtiğimiz Pazar günü Fornite 3. Bölüm: 3. Sezon: Takılmaca sezonunu duyuran Fortnite, bilindiği üzere Xbox Cloud Gaming üzerinden erişilebiliyor. Fortnite resmi blogu üzerinden yayımlanan makaleyle birlikte “Büyüleyici Kazmalar” hediyesi duyuruldu. İlerleyen bir sürede içerik mağazasına da gelebileceği duyurulan “Büyüleyici Kazmalar”‘le ilgili detaylar şu şekilde:

Fortnite 3. Bölüm: 3. Sezon: Takılmaca geldi! Üstelik yeni eklenen Xbox Cloud Gaming platformuyla yeni sezona dalmak çok kolay. Xbox Cloud Gaming oyunculara Fortnite’ı iOS, iPadOS, Android telefonlar ile tabletler ve Windows PC’de tarayıcı üzerinden oynama imkânı sunar. Xbox Game Pass aboneliği de gerektirmez. Yani Xbox Cloud Gaming üzerinden Fortnite oynamak tamamen ücretsiz! Oynamaya başlamak için xbox.com/play adresine gidin.

Fortnite oynamak için bu yeni yolu merak mı ediyorsunuz? 3. Bölüm: 3. Sezon’un çıkışından (5 Haziran 2022) 21 Haziran 2022 TSİ 06.59’a kadar Xbox Cloud Gaming’den Fortnite’a giriş yapan oyuncular Büyüleyici Kılıçlar kazmasını kapacak! Bu hizmet oyunları bir tarayıcı aracılığıyla yayınladığından dolayı yüksek hızlı internet bağlantınız olduğu sürece çoğu düşük özellikli cihazda bile çalışır. Daha fazla bilgi için Fortnite Xbox Cloud Gaming blog yazımıza göz atabilirsiniz.

BÜYÜLEYİCİ KILIÇLAR KAZMASI SSS

XBOX CLOUD GAMING İLE FORTNITE’A GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA BÜYÜLEYİCİ KILIÇLAR KAZMASINI NASIL ALABİLİRİM?

Xbox Cloud Gaming ile Fortnite’a giriş yaptıktan sonra Büyüleyici Kılıçlar kazmasını içeren bir hediye kutusu alacaksın.

FORTNITE’A XBOX CLOUD GAMING İLE NASIL ERİŞEBİLİRİM?

iPhone veya iPad’inde, Android akıllı telefonunda veya tabletinde ya da Windows PC’nde internet tarayıcını aç ve xbox.com/play adresine git. Oradan Fortnite’ı başlat. (Xbox Cloud Gaming için desteklenen internet tarayıcıları şunlardır: Safari, Google Chrome ve Microsoft Edge.)

Xbox Cloud Gaming üzerindeki Fortnite sadece internet tarayıcısında başlatılabilir; Xbox Cloud Gaming mobil uygulaması, Windows’taki Xbox uygulaması veya Xbox konsolu oyun kütüphanesi aracılığıyla başlatılamaz.

BÜYÜLEYİCİ KILIÇLAR KAZMASI, SADECE PROMOSYON DÖNEMİNDE XBOX CLOUD GAMING’DEN FORTNITE’A GİREN OYUNCULARA MI ÖZEL?

Büyüleyici Kılıçlar kazması ileri bir tarihte içerik mağazasına da gelebilir.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al