Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu ‘site kullanım şartları’nı dikkatlice okuyunuz.

esporlab.com içerik sitesini kullanan ve siteye içerik katkısı yapan kullanıcılarımız aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:

1. esporlab.com sitesini kullanmakla, siteyi ilk defa kullandığınızda derhal geçerli hale gelecek olan bu koşulları kabul etmiş olmaktasınız. Aşağıdaki koşulların herhangi birine uymayı kabul etmiyorsanız lütfen esporlab.com sitesine girmeyin, siteyi kullanmayın ve/veya katkı göndermeyin.

esporlab.com sitesinin kullanımı

2.  esporlab.com sitesini yalnızca yasal amaçlarla ve başka herhangi bir kimsenin siteyi kullanma ve tadını çıkarma hakkına tecavüz etmeyecek ve bu hakkı kısıtlamayacak ya da engellemeyecek şekilde kullanmayı kabul etmektesiniz. Yasaklanan davranışlara, herhangi bir kimsenin taciz edilmesi ya da rahatsız olmasına yol açılması ya da sıkıntıya sokulması, müstehcen ya da itici ve kırıcı nitelikte içeriklerin iletilmesi ve  esporlab.com sitesi içinde normal diyalog akımının bozulması dahildir.

Fikri Mülkiyet

3.  esporlab.com sitesine ve (yazılımlar da dahil olmak üzere) sitenin bütün içeriğine ilişkin her türlü telif hakkı, markalar, tasarım hakları, patentler ve (tescil ettirilmiş olsun, olmasın) diğer fikri mülkiyet hakları Esporlab’e ya da (başka kullanıcılar da dahil olmak üzere) kendisine ruhsat verenlere aittir. esporlab.com sitesinin içeriğini, ticari amaçlı olmayan kişisel kullanımınız dışında herhangi bir amaçla kopyalamanız, çoğaltmanız, yeniden yayımlamanız, parçalarına ayırmanız, çözmeniz, tersine mühendisliğe tabi tutmanız, indirmeniz, bir siteye asmanız, radyo ve televizyon gibi yöntemlerle yayımlamanız, iletmeniz, kamuya sunmanız ya da başka herhangi bir şekilde kullanmanız yasaktır. Ayrıca, esporlab.com sitesinde yer alan herhangi bir içeriği, ticari amaçlı olmayan kişisel kullanımınız dışında herhangi bir amaçla uyarlamamayı, değiştirmemeyi ya da bu içerikten yola çıkarak başka bir yapıt üretmemeyi kabul etmektesiniz. esporlab.com sitesi içeriğinin ticari amaçlı olmayan kişisel kullanımınız dışında herhangi bir amaçla kullanılması Esporlab’den önceden yazılı izin alınmasına tabidir.

Genel

4. Esporlab’in bu koşullardan kaynaklanan herhangi bir hakkını kullanmaması ya da uygulamaması veya kullanmak ya da uygulamakta gecikmesi Esporlab’in söz konusu hakkından feragat edildiği anlamına gelmeyecektir.

5. Bu koşullar Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabi olacak, bu yasalara göre yorumlanacak ve herhangi bir uyuşmazlık durumunda yargı yetkisi Türkiye’deki mahkemelere ait olacaktır.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al