1 dk. Burak KÖSE 15.07.2021

League of Legends 11.15 Güncellemesinde Pek Çok Şampiyon Zayıflatılacak

League of Legends oyununa gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte 9 şampiyon zayıflatılacak. İşte zayıflatılacak olan şampiyonlar.

League of Legends oyununa kısa süre içerisinde 11.15 güncellemesi gelecek. Yeni güncelleme ile birlikte oyuna pek çok yeniliğin gelmesi ve bu yeniliklerin başında ise şampiyonların zayıflatılması bulunuyor. 

League of Legends oyununun 11.15 güncellemesi temelde Viego, Irelia, Sylas gibi üst koridor şampiyonlarının zayıflatılmasına odaklanacak. Gelecek yamalarda ise tıpkı önceki yamalarda olduğu gibi dikkat çekecek şampiyonların zayıflatılması bekleniyor. Bu zayıflatılmaların başında da Nisan ayında çıkan ve çıkış yapmasının ardından oyuncuların çok tercih ettiği Gwen şampiyonu olması bekleniyor. 

League of Legends istatistik sitesi olan Games of Legends verilerine göre Gwen’in Yaz Mevsiminin başlangıcından beri tüm bölgelerde yüzde 82.4’lük bir seçme / yasaklama oranı bulunuyor. Oyunun resmi güncelleme programına göre, League of Legends 11.15 güncellemesinin 21 Temmuz Çarşamba günü çıkış yapması bekleniyor.   

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com