2 dk. Burak 19.08.2021

Zula 18 Ağustos Güncelleme Notları

Ülkemizde severek oynanılan oyunların başında gelen Zula’nın 18 Ağustos güncelleme notları yayınlandı. İşte yeni güncelleme ile birlikte yapılan değişiklikler. 

Türk yapımı ilk FPS oyunu olarak karşımıza çıkan ve oyuncular tarafından da çok sevilen Zula’nın yeni 18 Ağustos güncellemesinin notları paylaşıldı.

Yeni güncellemede oyununa 3 başlık altında yenilikler getirildi. Yapılan değişiklikler ise şöyle;

  1. Nişangah Özelleştirmesi
  2. Sniper’da Mermi Sekme Oranının Değiştirilmesi
  3. Lag ve Işınlanma Sorunu

Nişangah Özelleştirmesi

Artık oyun içinde üç farklı nişangah seçebilir, bu nişangahları ayrı ayrı özelleştirilebilirsiniz. Ayrıca nişangah kodunu kaybetmemek için bu kodu kopyalayıp saklayabilir veya arkadaşlarınızla nişangahınızı paylaşabilirsiniz. Oyuna eklenen üç tip nişangah çeşidi ise şu şekilde:

  • Klasik Nişangah: Klasik nişangahı seçtikten sonra ”Nişangah” kısımdan davranış, orta nokta, dış çizgi, renk gibi özelleştirmeleri yapabilirsiniz.
  • Modern Nişangah: Modern nişangahı seçtikten sonra ”Nişangah” kısımdan sabitliği, tepkisi, rengi ve aradaki boşluk mesafesini özelleştirebilirsiniz.
  • Nokta Nişangah: Nokta nişangahın tepkisini, rengini ve genişliğini kendi oyun tarzına göre özelleştirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sniper’da Mermi Sekme Oranının Değiştirilmesi

Zula’da zıplayarak sniper ile düşmanı öldürmek öncesinde daha kolaydı. Bunu biraz daha zorlaştırmak ve oyunu daha da dengeli hale getirmek adına silahın sekme oranı arttırıldı.

Lag ve Işınlanma Sorunu

Artık maç içerisinde internetinizin gittiği anda sistem oyuncunun internetinin gittiğini anlık olarak algılayıp, ekrana bir bildirim verecek. Buna ek olarak maçlarda 10 saniye boyunca internet bağlantısı tekrar sağlanamazsa oyuncu maçtan uzaklaştırılacak. Battle Royale maçında bu durumla karşılaşıldığında ise oyuncunun maçtan uzaklaştırılması 20 saniye olacak.

Yukarıdaki değişiklikler ile oyun içinde ”Işınlanma Hilesi” kullanan oyuncuların önüne geçilmiş olundu.

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir