1 dk. Serkan KÖSE 01.06.2022

NaVi IGL Olarak electroNic’i Düşünüyor

Geçtiğimiz günlerde Natus Vincere takım içi lideri olan Kirill “Boombl4” Mikhailov’u yedeğe çekildi haberleri yapılmıştı. Natus Vincere yönetimi yaptıkları açıklamada Boomlb4’in “kulüp için yüksek itibar riski” oluşturduğunu belirterek takımdan ayrıldığını duyurmuştu.

NaVi yöneticisi Alexey “xaoc” Kucherov boşa çıkan takım içi liderlik konumu için son dönemlerde performansı yükselen Denis “electroNic” Sparipov’un düşünüldüğünü belirtti. NaVi ayrıca Virtus.pro ya da diğer adıyla Outsiders ekibinde yedeğe çekilen YEKINDAR ve Buster’ı takıma ekleme dedikoduları da konuşuluyor.

Fakat Natus Vincere yönetimi buster ve YEKINDAR isimlerinden birini kadrolarına eklemeleri için Virtus.pro yönetiminin oyuncuları serbest bırakmaları gerekecek. NaVi yönetimi YEKINDAR’ın transfer iddialarını reddederken buster’la ilgili bir yorum paylaşmadı. Dexerto tarafından yapılan habere göre buster’ın sözleşmesinin uzun yıllı olduğunu ve uygun bir ücret ödenmediği müddetçe ayrılamayacağı belirtildi.

Ukrayna – Rusya karşımı organizasyonun koçu Andrey “B1ad3” Gorodenskiy, electroNic’in geliştiğini belirterek takımdaki b1t ve Perfecto’nun da takımda yıldıza dönüştüğünü açıkladı. Güncel NaVi CS:GO kadrosu şu şekilde:

Natus Vincere CS:GO Kadrosu

  • Aleksandr s1mple Kostyliev
  • DeniselectroNic Sharipov
  • IlyaPerfecto Zalutskiy
  • Valeriyb1t Vakhovskiy
  • AndreyB1ad3 Gorodenskiy (KOÇ)
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al