1 dk. Serkan KÖSE 30.09.2021

Red Bull Flick Türkiye 2021 Final Tarihi Belli Oldu

Ülkemizde oldukça sevilen Counter Strike Global Offensive oyunu ile ilgili yeni turnuvalar düzenlenmeye devam ediyor. Bu turnuvalardan birisi olan Red Bull Flick Türkiye 2021 Finali için geri sayım başladı. 

Ülkemizin en büyük 2v2 CS:GO turnuvalarından olan Red Bull Flick, yeni şampiyonunu arıyor. Yenilenen 8 harita ve yeni “Yükselmeye Hazır Ol” teması ile yola çıkan Red Bull Flick Türkiye’de final için geri sayım başladı. 

Amatör oyunculardan profesyonel oyunculara kadar herkesin CS:GO oyununda 2’ye 2 formatında ter döktüğü oyunlar sonunda adını yazdıran son takımlar Fearlessforce, SheshTeam ve OLDou oldu. Red Bull Flick Türkiye Finali, 7 Ekim’de Bomontiada Babylon’da düzenlenecek. 

Red Bull Flick; Yapı Kredi Play, TurkNet, AGON by AOC ve HyperX sponsorluğunda gerçekleşecek. Son elemeler 3 Ekim tarihinde Gaziantep, Antalya ve Eskişehir’de düzenlenecek. Düzenlenecek olan karşılaşmalar neticesinde başarılı olan 4 takım Play-off’a yükselecek. Turnuvanın kazanını 7 Ekim tarihinde öğrenebileceğiz.

 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al