1 dk. Serkan KÖSE 09.12.2021

SuperMassive Blaze Oyuncusu Kaori’nin Yeni Takımı Belli Oldu

Geride bıraktığımız Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Yaz ve Kış mevsimlerinde, Papara SuperMassive Blaze League of Legends takımında oynayan Kaori’nin yeni takımı belli oldu. 

Ülkemizin başarılı League of Legends oyuncularından birisi olan 20 yaşındaki Muhammed Hasan “Kaori” Şentürk, SuperMassive Blaze takımından ayrıldı. 

SuperMassive Blaze, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, bir oyuncusu ile daha yolların ayrıldığını açıkladı. Yapılan açıklamada, Papara SuperMassive Blaze League of Legends takımından, Kaori’nin ayrıldığını açıkladı. Muhammed Hasan “Kaori” Şentürk’ün yeni takımı ise Amerika merkezli büyük espor organizasyonlarından birisi olan Evil Geniuses’ın League of Legends akademi takımı oldu.

Kaori Evil Geniuses Takımına Transfer Oldu

Papara SuperMassive Blaze’in Twitter hesabı üzerinden bu transferi açıklamasının yapılmasıyla birlikte Muhammed Hasan “Kaori” Şentürk kendi kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada İngilizce olarak şu sözlere yer verdi: “Evil Geniuses ve harika takım arkadaşlarımla kariyerimde bu yeni bölüme başlamak için sabırsızlanıyorum! Size neler yapabileceğimizi göstermenin zamanı geldi.” Kaori Türkçe olarak yaptığı paylaşımda ise, “Türkiye’deki kariyerim boyunca beni destekleyen herkese teşekkür ederim. Beni desteklemeye devam ederseniz sevinirim.” dedi.

2022 yılının başında LCS’in Evil Geniuses Akademi takımı forması giyecek. Kaori daha önceden, Royal Youth Academy, Dark Passage Academy, Supermassive Esports Academy ve İstanbul Wild Cats takımlarında forma giymişti. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al