2 dk. Serkan KÖSE 23.03.2021

Twitch Yayıncısı Miafitz : Beni Yıldırıp Evden Çıkarmaya Çalışıyorlar

Twitch yayıncısı Miafitz komşuları ile yaşadığı sorunlar hakkında konuştu. Gözde “Miafitz” Demiral komşularıyla ilgili “Beni yıldırıp evden çıkarmaya çalışıyorlar” dedi. 

Ülkemizde tanınan kadın Twitch yayıncıların başında gelen Gözde “Miafitz” Demiral bugün sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı açıklamada komşuları ile yaşadığı sorunlar hakkında konuştu. 

[affiliate_news id=”3246″]

Kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda iki gün önce bir canlı yayın sırasında polisin kapısına geldiğini açıklayan yayıncı, artık komşularının kendini yıldırım evden çıkarmaya çalıştığını düşünmeye başladığını söyledi. 

Twitch Yayıncısı Miafitz Konuyu Şöyle Özetledi!

Komşularının dün ev sahibini arayıp “kesin gelin telefonda konuşulacak gibi değil” dediğini söyleyen Miafitz, gönderdiği tweet’i “Gören de evde fuhuş döndürüyorum uyuşturucu satıp partiliyorum sanacak. altı üstü yayın açıyorum ve gerçekten genelde geç saate bile kalmıyor yayınlarım” sözleri ile sürdürdü. 

twitch-yayincisi-miafitz-beni-yildirip-evden-cikarmaya-calisiyorlar

Demiral bu hafta sadece 2 kere geç saate kaldığını dile getirirken “Gerçekten genelde geç saate bile kalmıyor yayınlarım bu hafta bi kaldı 2 kere ve hemen tepeme çöktüler açık bekliyor gibi.” dedi.

Miafitz Kimdir?

1998 yılında İzmir‘de doğan Gözde “Miafitz” Demiral kendisinden büyük bir abisi var. Yedi yaşından beri tiyatro eğitimi alan Gözde Demiral kişisel nedenlerden ötürü 2017 yılında tiyatro eğitimini bıraktı.  Üniversite eğitimi İzmir Ekonomi Üniversitesi sinema ve dijital medya bölümünde tamamlayarak mezun olmuştur. Bilinen adı Miafitz olan Gözde Demiral, oyuncu olmayı çok istemiştir fakat abisinin önerisi ve yönlendirmesi üzerine yayıncılığa başlamıştır. Tanınmış YouTuber olan Gözde Demiral Türkiye’nin içerik üreticilerinin ödüllendirildiği ödül töreninde “Yılın Kadın Yayıncısı” ödülünü alarak başarısını taçlandırmıştır. Gözde Demiral annesini çok küçük yaştayken kaybetmiştir.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al