2 dk. Esporlab 05.01.2021

Pubg Mobile Reedem Code

Mobil oyunlar içerisinde en fenomen oyunlardan bir tanesi olan PUBG Mobile günden güne kitle oranını artırmayı sürdürmektedir. PUBG Mobile oyununda Redeem Kodları yer almakta ve bu kodlar vasıtasıyla bedava pay edilen eşyalar temin edilebilmektedir. Bu kodlar aracılığıyla mevcut silahlara en harika skinler çıkabilmektedir. Normal şartlarda ücret karşılığında pay edilen bu kodları biz, siz değerli kullanıcılarımız için hiçbir ücret talep etmeksizin vermekteyiz. Değişik kaynaklardan bulmuş olduğumuz bu kodlar temin edilip kullanılabilmektedir. Bu yazımızda sizler için PUBG Mobile Redeem Kodları sizlerle paylaşıyoruz.

[affiliate_news id=”2428″]

PUBG Mobile Redeem Kodu Nasıl Kullanılır?

Burada verilmekte olan kodları kullanmayı arzu ediyorsanız, sadece kolay bir işlem uygulanması gerekmektedir. İlk olarak PUBG Mobile oyununun fotoğraf sayfasına giriş yapmak gerekmektedir. Daha sonra kullanma kodu girilmeli ve kullan butonuna tıklanılmalıdır. Aşamaları anlamak adına aşağıda belirtilen basamakların eksiksiz olarak takip edilmesi gerekmektedir. Her şeyden evvel, fotoğrafın bulunduğu sayfayı ziyaret etmek gerekmektedir. Bunun akabinde, PUBG Mobile profil sayfasından “Karakter Kimliğinin” girilmesi lazım gelmektedir. “Kodu Kullan” yazısının internet sitemizden kopyalanıp ödeme merkezine yapıştırılması gerekmektedir.

Bedava PUBG Mobile Redeem Kodları 2021

Yardımı dokunması adına değişik kaynaklardan bulup bir araya getirdiğimiz kodları, sizlere bedava olarak vermekteyiz ve sizler de gönül rahatlığıyla alıp kullanabilmektesiniz.

Şayet kodları temin edip nasıl kullanacağınız hakkında bir fikriniz yoksa onu da şu şekilde açıklayabiliriz:

  • Öncelikle siteye giriş yapın,
  • Açılan sayfada karşınıza gelen “Yıldız” butonuna tıklayın ve adımları izleyin,
  • Akabinde bir gün içerisinde mail hesabınıza bir RP kodu iletilecektir.

Bu adımlar tamamlandıktan sonra yorum kısmına “Yaptım” yazarak süreç süratlendirilebilmektedir.

DF54GWE16R

T4E5F2G1E6

R4Y1SFJV62

7FJH4WLDS3

JJCZCDZ9U

PGHZDBTFZ95U

S78FTU2XJ

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, veya bilinen adı ile PUBG, Bluehole tarafından yayınlanan ve ilerletilmekte olan fazla oyunculu bir video oyunudur. Oyunda yaklaşık olarak 100 (daha doğrusu maksimum 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlanılmaktadır. Arzu edilen vakit uçaktan atlanabilir ve paraşütlerle adanın herhangi bir yerine iniş yapılabilir. Oyuncuların asıl amacı çeşitli bölgelerden buldukları birtakım silahlarla öteki oyuncuları öldürüp, ölmeden sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun sırasında adanın haritasındaki emniyetli alan gitgide küçülmeye başlamaktadır. Harita ufaldıkça oyuncular daha minik bir alana yoğunlaşmakta ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları olanağı kolaylaşmaktadır. Oyunda hayata tutunan yani sona kalan oyuncu veyahut takım oyunu kazanmaktadır.

 Bedava PUBG Mobile Redeem Kodları 2021 sizler için hazırladık umarım işinize yaramıştır.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

“Pubg Mobile Reedem Code” için 2 cevap

  1. Alĺlllk dedi ki:

    Gdgdgdgdgdhdhhdhdgdgd

  2. KurduEgit04 dedi ki:

    Oyun çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com