1 dk. Serkan KÖSE 07.04.2022

Ezio Auditore ve Eivor Varinsdottir Fortnite’a Geliyor

Ezio Auditore, Ezio’nun Gizli Bıçağı ve Suikastçının Silahı ifadesi Fornite’a geliyor. İşte detaylar:

Hiçbir şey gerçek değil ve her şeye izin var.

Ezio Auditore yakında Fortnite içerik mağazasında! Ezio Auditore kıyafeti 8 Nisan 2022 TSİ 03.00’te içerik mağazasında. Kıyafete yalnızca Ezio’nun kullanabildiği Ezio’nun Gizli Bıçağı kazması da dahil! Kıyafete dahil olan Suikastçının Silahı ifadesini kullanarak bu kazmayı kuşanın.

Dolabım’dan Ezio’nun kapüşonunu takın veya çıkarın.

Ağlarını kendisinin ördüğü kaderinin işidir ki, Ezio’nun içerik mağazasına gelişiyle birlikte Eivor Varinsdottir de Fortnite’a giriş yapıyor. Eivor Varinsdottir kıyafeti 8 Nisan 2022 TSİ 03.00’te içerik mağazasında. Kıyafetinin Pelerinli alternatif tarzı da bulunuyor.

Eivor Varinsdottir kıyafetine, Kuzgun Klanı simgesini taşıyan Eivor’un Kalkanı sırt süsü ve Kuzgun Klanı Baltaları kazması (Eivor’un Baltaları alternatif tarzı ile birlikte gelir) da dahil. Aslen uzak diyarlara yelken açmak için kullanılan Viking Teknesi planörü de içerik mağazasında.

Eivor’un sırt süsü ve kazması, Viking Savaş Narası dahili ifadesi ile birlikte geliyor. Bu eşyalardan birisini veya ikisini de kuşanmışken ifadeyi kullanın ve kalkanınızla baltalarınızı birbirlerine vurun.

Ezio Auditore kıyafeti (+ Ezio’nun Gizli Bıçağı kazması ve Suikastçının Silahı ifadesi), Eivor Varinsdottir kıyafeti, Eivor’un Kalkanı sırt süsü (+ dahili Viking Savaş Narası ifadesi), Kuzgun Klanı Baltaları kazması (+ dahili Viking Savaş Narası ifadesi) ve Viking Teknesi planörü ayrı ayrı ya da Animus’tan Masallar Paketi ile bir arada satın alınabilir. Bu paket ayrıca şunları içerir:

  • Kurt-uluş Yok Spreyi
  • Eivor’un Gazabı Yükleme Ekranı
  • Kuzgun Klanı Emojisi
  • Bir Animus’tan Masallar Sancağı

İşte Eivor’un Gazabı yükleme ekranına yakından bir bakış:

Kuzgun Klanı için!

Aydınlığa hizmet için karanlıkta çalışırız.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir