3 dk. Serkan KÖSE 14.04.2022

Fornite x Coachella Kostümleri İçerik Marketine Geldi

Coachella müzik ve sanat festivalinin sesleri (ve modası) Fortnite’a geliyor. Şu andan 16 Mayıs’a kadar aracınızda Yıldızlar Radyosu’nu açarak Coachella 2022’de yer alan sanatçıları dinleyebilirsiniz! İki hafta sonu boyunca gerçekleşecek festivale uygun şekilde, içerik mağazasında da bu ve önümüzdeki hafta sonu Coachella temalı içerikler olacak.

YILDIZLAR RADYOSU’NDA COACHELLA SANATÇILARINI DİNLEYİN

Yıldızlar Radyosu’nda Coachella 2022’de yer alan 30’dan fazla sanatçının şarkıları çalacak! Aracınızda Yıldızlar Radyosu’nu açarak savaşta bile ritmi yakalayın.

MERİÇ VE EZGİ’YLE ÇILGINCA EĞLENİN

15 Nisan Cuma günü TSİ 03.00’te Coachella içeriklerinin ilk dalgası geliyor! Bu içeriklerde Meriç ve Ezgi kıyafetleriyle birlikte her biri için uygun aksesuarlar bulunuyor.

Dalga demişken, Meriç kıyafetinin uygun aksesuarlarında köpekbalığı temalı Neon Balığı sırt süsü (kıyafetle birlikte gelir), Neon Balığı Isırığı kazması ve Neon Balığı Pulları kaplaması var. Meriç kıyafeti, müziğe tepki veren Kozmik Ekolayzır alternatif tarzıyla birlikte gelir.

Okyanusun dibini aydınlatın.

Ezgi kıyafetindeki Renktüs sırt süsü (kıyafetle birlikte gelir) sayesinde tarzınızla tüyler diken diken olacak ve Amfi Katili kazmasıyla rakiplerinize bir titreme gelecek. (İkisi de müziğe tepki gösterir.) Meriç kıyafeti gibi, Ezgi kıyafeti de müziğe tepki veren Kozmik Ekolayzır alternatif tarzıyla birlikte gelir.

Müzikle rakiplerinizin kafasını dağıtın.

Meriç kıyafeti (+ Neon Balığı sırt süsü), Ezgi kıyafeti (+ Renktüs sırt süsü), Neon Balığı Isırığı kazması, Amfi Katili kazması ve Neon Balığı Pulları kaplaması ayrı ayrı veya Coachella Keyfi Paketi‘nin parçaları olarak hep birlikte alınabilir.

COŞKUN VE DİZE İLE SESİNİZ ORTALIĞI İNLETSİN

İçeriklerin ikinci dalgası ise 22 Nisan Cuma günü TSİ 03.00’te geliyor! Bu içeriklerdeyse Coşkun ve Dize kıyafetleri (ikisi de müziğe tepki verir) ve uygun aksesuarları var.

Sahne önüne geçmenin inceliklerini öğrenmiş Coşkun’un uygun aksesuarlarında, müziğe tepki veren Sonik Enerji sırt süsü (kıyafetle birlikte gelir) ve tropik Elektro Palmiye kazması var.

Ritme kapılın ve gülücük savurun.

Dize’nin cüretkârlığına uygun aksesuarlarındaki Kozmos Kaskı sırt süsünü (kıyafetle birlikte gelir) kuşanın, Kaktüksel Ezici kazmasıyla mısralarınızda iğneleme yapın ve Ana Sahne kaplamasıyla bir yıldız gibi parlayın.

Siz buna eğlenmek mi diyorsunuz? İzleyip öğrenin.

Coşkun kıyafeti (+ Sonik Enerji sırt süsü), Dize kıyafeti (+ Kozmos Kaskı sırt süsü), Elektro Palmiye kazması, Kaktüksel Ezici kazması ve Ana Sahne kaplaması ayrı ayrı veya Coachella’da Dans Paketi‘nin parçaları olarak hep birlikte alınabilir. Bu paket ayrıca Coachella Dünyasına Dal yükleme ekranını da içeriyor:

POZİTİF ENERJİ FORTOĞRAFÇILIĞI

Coachella tamamen kendiniz olmakla ilgili. O zaman kendiniz olarak pozitif enerji yüklü olmaya devam edin. En yeni Fortoğrafçılık temamızda Fortnite’ta sanki parti veya festivaldeymişsiniz gibi eğlendiğiniz ekran görüntülerini paylaşın! Ekran görüntülerinizi #Fortography etiketiyle Twitter’da ya da Fortography gönderi etiketiyle r/FortNiteBR sayfasında paylaşabilirsiniz. 29 Nisan’da yayınlayacağımız bir blog yazısıyla en beğendiklerimizden bazılarını sizinle paylaşacağız.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir