1 dk. Burak 22.06.2021

Fortnite 17.10 Güncellemesi İle Oyuncular Uzaylı Gemisinde Çatışabilecek

Sevilen Battle Royale türü oyunu Fortnite’ın yeni güncellemesi bugün saat 9:30’da sunuculara yüklenmeye başlayacak. Yeni güncelleme öncesinde güncellemenin detayları ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı.

Bilindiği üzere Fortnite’ın 17.10 güncellemesi yolsa ve güncelleme notları kısa da olsa büyük bir değişikliğin oyuncuları beklediğini gösteriyor. Fortnite’ın yeni sezonunu oynayan oyuncular sözde bir direnişe öncülük eden uzaylı istilasının şu anda devam ettiğini biliyor. Adanın üstünde Uzaylı Gemisi hala büyük görünüp tüm adanın üstüne gölge ederken, Epic Game yeni güncelleme ile birlikte oyuncuların bu gemide çatışmalarına imkan tanıyacak.

Fortnite 17.10 Güncelleme Notları

Fortnite’ın yeni 17.10 güncellemesi adından da anlaşılacağı üzere yeni sezonun çıkışının ardından en büyük güncelleme olma özelliği taşıyor. Fortnite’ın Trello panosuna göre bu güncelleme ile birlikte karakterlerin görünmesini engelleyen bir hata ile bazı yenilikler oyuncuları bekliyor.

Ayrıca Twitter’da resmi Fortnite Status hesabı üzerinden 17.10 güncellemesine dair yapılan bir açıklamada “Yeni bir sürpriz iniyor. Ana geminin içinde bir yol mu?” Yapılan bu açıklama ile birlikte Fortnite oyuncuları artık ada dışında da uçak gemisi içinde çatışabilecek.

Fortnite oyuncularının ana gemiye nasıl atlayacağı şimdilik bilinmiyor olsa da bugün Türkiye saati ile 9:30’da başlayacak olan güncelleme ile birlikte tüm bu soruların cevaplarına ulaşabileceğiz.

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir