1 dk. Serkan KÖSE 17.09.2021

PUBG New State Oyunundan Önemli Başarı

PUBG’nin yeni mobil oyunu olacak olan PUBG New State oyunu daha çıkmadan rekorlar kırmaya devam ediyor. PUBG New State 40 milyon ön kaydı geride bıraktı. 

PUBG oyunun yaratıcısı olan Krafton bilindiği üzere son zamanlarda PUBG New State oyunu üzerinde çalışıyor. 2051 yılında geçecek olan PUBG New State oyunu geçtiğimiz aylarda ön kayıda açılmıştı. Oyuna ön kayıt yaptıran oyuncuların sayısı ile ilgili Krafton tarafından açıklama yapıldı. 

Yapılan açıklamaya göre New State, 40 milyon ön kaydı geride bıraktı. Konu hakkında PUBG STUDIO Executive PD Park Min-Gyu, bu başarının New State’i bekleyen oyuncuların kendilerine duydukları güvenden kaynaklandığını belirtirken, PUBG New State’i daha iyi hale getirmek için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını belirtti. 

25 Şubat tarihinde Android işletim sistemine sahip cihazlar için ön kayıt süreci başlamıştı. iOS işletim sistemine sahip cihazlar için de ön kayıt süreci geçtiğimiz aylarda açılmıştı. Son olarak oyuncuların PUBG New State deneyimini akıcı bir şekilde yaşamaları için Android tarafında Android 6.0 üstü en az 2 GB RAM ve 1.2 GB depolama alanına sahip cihazları olması gerekiyor. PUBG New State için ön kayıt oluşturan oyuncular ayrıca oyunda ek görsel paketlere de ücretsiz olarak sahip olabiliyor. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al