1 dk. Burak 19.02.2022

Uncharted Kozmatikleri Fortnite’a Geldi

Nathan Drake ve Chloe Frazer Fortnite adasına dalıyor. Ancak bu sefer farklı bir ganimetin peşindeler. PlayStation’ın Naughty Dog stüdyosundan çıkan oyun serisi ve Sony Pictures’ın yeni Uncharted filminden esinlenen kıyafetler ve diğer eşyalar şimdi içerik mağazasında. Hemen kapın! 18 Şubat TSİ 17.00’den itibaren adada Drake’in Haritalarını bulun ve ganimet arayışınıza başlayın!

NATHAN DRAKE VE CHLOE FRAZER İLE ADAYI KEŞFEDİN

Nathan Drake’in adada daha keşfedeceği çok şey olsa da bu, eşi benzeri olmayan maceracımız için hiç sorun değil (özellikle de konu hazine olduğunda).

Nathan Drake kıyafetinin, filmdeki varsayılan tarzı olduğu gibi UNCHARTED 4: Bir Hırsızın Sonu tarzı da var. Dolabım’dan istediğinizi seçebilirsiniz!

Meşhur kiralık hırsız Chloe Frazer için de ada, sınırsız hazinelerle dolu.

Chloe Frazer kıyafetinin filmden esinlenilen varsayılan ve Ceketsiz tarzları olduğu gibi UNCHARTED: Kayıp Miras tarzı da var. Tıpkı Nathan Drake kıyafeti gibi bu tarzları da Dolabım’dan değiştirebilirsiniz! Chloe’nin Çantası sırt süsü, Chloe Frazer kıyafetine dahil.

UNCHARTED SETİ’NİN GİZLİ HAZİNELERİ

Nathan Drake kıyafeti ve Chloe Frazer kıyafetine (ve Chloe’nin Çantası sırt süsüne) ek olarak, aşağıdaki Uncharted aksesuarlarını da toplayabilirsiniz:

  • İkinci El Kılıç Kazması: Tetanos aşısı olmayan yaklaşmasın.
  • Parashurama Baltası Kazması: Göründüğünden daha keskin.
  • Not Alıyorum İfadesi: Söz uçar, yazı kalır.

DRAKE’İN HARİTALARIYLA TURNAYI GÖZÜNDEN VURUN

Nathan Drake adada biraz zaman geçirdikten sonra, sizin için geriye birkaç hazine haritası bırakacak. 18 Şubat TSİ 17.00’den 3. Bölüm: 1. Sezon’un sonuna kadar Drake’in Haritalarını bulun ve bırakın sizi gömülü hazineye götürsünler! Hazineyi çıkarmak için kazmanızı kullanın ve kıymetli ganimetlerin keyfine varın.

Nathan Drake ve Chloe Frazer ile bütün rakipleri yenin!

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com