1 dk. Serkan KÖSE 24.11.2021

PlayStation Plus Aralık 2021 Oyunları Sızdırıldı

Sony’nin paralı abonelik servisi olan PlayStation Plus aboneleri için Aralık 2021 döneminde verilecek olan ücretsiz oyunlar pek çok kişi tarafından merak ediliyor.

PlayStation Plus aboneleri için Aralık 2021 döneminde verilecek olan oyunları beklemeye başladı. Oyunların duyurulmasına sayılı günler kala verilecek olan oyunlar sızdırıldı. Hatırlanacağı üzere Kasım 2021 oyunları da daha önceden sızdırılmıştı.

PlayStation Plus Aralık 2021 oyunlarına bakacak olursak, pek çok kişinin severek oynadığı, Godfall oyunu hem PlayStation 5 hem de PlayStation 4 kullanıcısı olan PlayStation Plus abonelerine verilecek. Lafı çok fazla uzatmadan sızdırılan Aralık 2021 PlayStation Plus Aralık 2021  sızdırılan oyunlara geçelim. 

Sızdırılan PlayStation Plus Aralık 2021 Ücretsiz Oyunları

  • Godfall (PS5, PS4)
  • Mortal Shell (PS4)
  • Lego DC Super-Villains (PS4)

Sızdırılan PlayStation Plus oyunlarının doğru olup olmadığını ilerleyen günlerde Sony’nin yapacağı resmi açıklama ile birlikte öğrenebileceğiz. Eğer ki PlayStation Plus aboneliği almak ya da aboneliğinizi yenilemek istiyorsanız 29 Kasım tarihine kadar PlayStation Plus 12 Aylık aboneliğini 160 TL’ye satın alabilirsiniz. PlayStation Plus fiyatının ilerleyen günlerde zamlanacağını düşündüğümüzde bu fırsatı kaçırmamanızda yarar var. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al