2 dk. Esporlab 08.11.2020

CoD: Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri

CoD: Black Ops Cold War sistem gereksinimleri neler bu birçok oyun sever tarafından oldukça merak ediliyor. CoD serisi geçmişten günümüze birçok oyun severin ilgisini en iyi şekilde çekmeyi başarmıştır. Halkanın en önemli parçalarından biri olan bu oyun da yine oyun dünyasında en çok dikkat çeken tasarımlardan biri arasında yer alıyor.

Activision firması tarafından geliştirilen bu oyunu en iyi performansla oynayabilmek için birtakım sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyuluyor ve bunun belirli bir ölçekte karşılanması gerekiyor. CoD: Black Ops Cold War sistem gereksinimleri arasında önerilen olarak son sürüm olan Windows 10 64 bit işletimi sistemi yer almalıdır.

Buna ek olarak İntel Core i5-2500K ya da AMD Ryzen R5 1600X, 12GB’lık bir Ram ve 175 GB’lık HDD sistemi de olmalıdır. Ayrıca AMD RX 580 veya Nvidia GeForce GTX 970- GTX 1660 Super tasarımlı ekran kartlarının olması da gereklidir. Bu kapsamda directX yazımı için ise sürüm 12 sisteminin olmasına gereksinim duyuluyor.

Minimum Ölçekte CoD: Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri

Oyun severlerin heyecanla oynamak istediği CoD: Black Ops Cold War oyunu minimum ölçekte karşılanan sistem gereksinimleriyle de oynanabilme şansına sahiptir.

  • v.1803 veya üzeri Windows 10 64-Bit ya da SP1 Windows 7 64-Bit işletim sistemleri,
  • İntel Core i3-4340 ya da AMD FX-6300 işlemcileri ve 8 GB’lık Ram,
  • Çevrimiçi mod 50 GB HDD veya oyunun tamamı için 175 GB HDD,
  • Nvidia GeForce GTX 670- GeForce GTX 165 veya Radeon HD 7950 ekran kartları,
  • DirectX yazılımı tarafında sürüm 12 sistemi,

Harika tasarıma sahip CoD: Black Ops Cold War oyunu minimum donanımla oynayabilmek için bu sistem gereksinimlerinin karşılanmasına ihtiyaç olmaktadır.

CoD: Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri

CoD: Black Ops Cold War

Işın İzleme Teknolojisi Depolama Alanı

CoD: Black Ops Cold War oyunu genel olarak ışın izleme teknolojisi ile de oynanabilir bir yapıya sahip olarak tasarlanmıştır. Ancak bunun için 4K ayarlar ile oynanış açısından yaklaşık 125 GB’lık bir boyutu bulan depolama alanının olmasına gerekiyor. Daha önce Activision firması tarafından 250 GB olarak açıklanan bu boyut sonrasında 125 GB olarak değiştirilmişti.

Işın İzleme Teknolojisi Sistem Gereksinimleri

CoD: Black Ops Cold War oyunu için ışın izleme teknolojisi sistem gereksinimleri tarafında son sürüm Windows 10 64 Bit işlemci olmalıdır. Ayrıca AMD Ryzen 1800X veya İntel i7-8700K işlemcilerine de ihtiyaç vardır. 16 GB Ram, 82 GB HDD, Nvidia GeForce RTX 3070 ekran kartı ve sürüm 12 directX sistemi de olmalıdır.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al