2 dk. Esporlab 01.11.2020

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Sistem Gereksinimleri

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Sistem Gereksinimleri uygun şekilde karşılandığında daima bu oyunu istenen performans düzeyinde oynayabilmek mümkün olur. Bu oyun en iyi performansı verebilmek için birtakım kendisine özgü sistem gereksinimlerine ihtiyaç duymaktadır. Sistem gereksinimleri arasında Windows 7 SP1, Windows 10 64 bit, İntel Core i5-2500 veya AMD FX-8120 ve 8 GB ram yer almaktadır. Bunların yanı sıra ilgili sistemde NVIDIA GeForce GTX 670, 760 veya GTX 960 ekran kartı yer almalıdır. Bunların yanı sıra AMD ekran kartları tarafından ise AMD Radeon HD 7970, R9 280x, R9 380 veya Fury X sistemleri bulunmalıdır.

Siege Minimum Sistem Gereksinimleri

Birçok oyun severin oldukça ilgi gösterdiği Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyunu minimum sistem gereksinimleriyle de oynanabilmektedir. Minimum ölçekte karşılandığında da bu oyundan beklentilere uygun şekilde bir verim alınabilmesi mümkün olmaktadırM

  • İşletim sistemi olarak Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 64bit seçenekleri,
  • İşlemci olarak İntel Core i3 560 @ 3.3 GHz ya da AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz sistemleri,
  • Bellek olarak 6 GB Ram özellikte bir bellek,
  • Ekran kartı olarak AMD Radeon HD 5870 (DirectX-11 ile entegre 1GB VRAM) veya NVIDIA GeForce GTX 460 seçenekleri,
  • Depolama kapasitesi olarak 30 GB olan kullanılabilir alanın bulunması,
  • Geniş bant özellikte bir internet bağlantısı,
  • Ses kartı olarak directX® 9.0c sistemli en son ve yeni sürücülerle uyumlu bir ses kartı,

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyunu genel olarak minimum kapasitede bu donanımlarla oldukça memnun edici bir şekilde daima oynanabilmektedir. Bu sistemler aracılığıyla da oyundan beklentilere uygun şekilde bir grafik ve görüntü kalitesi alabilmek mümkün olmaktadır.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Minimum Sistem Gereksinimleri

Tom Clancy’s Rainbow Six

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Oyunu

Oyun dünyasında her bakımdan oldukça iyi bir şekilde ses getiren Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyunu Ubisoft Montreal firması tarafından geliştirilmiştir. Aksiyon oyunları kategorisi içerisinde oyun severlerin ilk tercihlerinden biri olmaktadır. Aksiyonun ve aynı zamanda etkin stratejilerin yer aldığı bu oyunda rakipleri dize getirmek için oldukça farklı olanaklar oyun severlere sunulmuştur.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Kaç GB Boyutunda?

Oyun hakkında oyun severlerin merak ettiği konulardan biri de bu oyunun kaç GB boyutunda bir değere sahip olduğudur. Bu oyun genel olarak yapılan son güncellemelerden sonra 71 GB boyutunda bir değere sahip olmuştur.

 

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir