1 dk. Serkan KÖSE 27.04.2022

Kafalar Esports VALORANT Takımı Durduruldu

YouTube içerik üreticisi Kafalar’ın Espor organizasyonu olan “Kafalar Esports” VALORANT kadrosu tamamlandıktan kısa bir süre sonra ikinci bir tarihe kadar donduruldu.

Kafalar Esports VALORANT takımının oyuncularının çoğu 2021 sonuyla 2022 başlarına doğru takımla yollarını ayırmıştı. Takımda uzun bir süre tek başına kalan “Ip0TT’un yalnızlığı sona eriyor” ifadesiyle yeniden tamamlanan kadro 18 Nisan günü yeniden taraftarla duyurulmuştu. Yapılan yeni duyuruyla birlikte Kafalar Esports VALORANT operasyonları durduruldu.

Kafalar Esports Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklama tam olarak şu şekilde:

Kurulduğumuz günden bugüne hep en iyiyi hedefleyen ve sektöre iyi anılar kazandırmayı misyon edinmiş bir kulüp olarak maalesef VALORANT operasyonlarımızı ikinci bir tarihe kadar durdurma kararı aldığımızı siz değerli takipçilerimize bildirmek durumundayız.

İlk günden itibaren takımımızda bulunan tüm oyuncularımıza, koçlarımıza ve ekip arkadaşlarımıza her şey için teşekkür ederiz. Hepsi bizler için çok değerli ve yetenekli oyuncular. İsimlerini VALORANT sahnesine başarılarıyla kazıyacaklarından hiç şüphemiz yok. Tüm oyuncularımıza kariyerlerinde başarılar dileriz.

VALORANT sahnesinde mücadele edebileceğimiz turnuva ve liglerin sayısının az olması ile birlikte turnuva aralığının çok uzun olmasından kaynaklı böyle bir karar almak zorunda kaldık.

Kafalar Esports için biraz dinlenme zamanı…

Kafalar Esports Paylaşımı

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al