1 dk. Serkan KÖSE 18.03.2021

Dying Light 2 Oyununun Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Dying Light 2 oyununun çıkış tarihi belli oldu. Oyunun çıkış tarihinin açıklanmasıyla birlikte oyunun oynanış videosu da paylaşıldı. 

Geliştiriciliğini Techland’ın yaptığı yayıncılığını ise Techland Publishing’in üstlendiği Dying Light oyununun ikinci oyunu bilindiği üzere oyuncular tarafından bir süredir bekleniyordu. Oyunun geliştiricisi Dying Light 2 ile ilgili yeni bir güncelleme yayınladı. 

Bilindiği üzere Dying Light 2 oyunu uzun bir süredir geliştiriliyordu ve oyunun normal koşullar altında geçtiğimiz yıl duyurulması bekleniyordu. Ancak oyun Cyberpunk 2077 oyununun ilk ertelenmesinden sonda süresiz olarak ertelenmişti. Ertelenmenin ardından oyun ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Oyunu bekleyen kişilerin ümitleri de her geçen gün azalmış ve oyunun iptalini düşünmeye başlamıştı. Kısa bir süre önce paylaşılan video ile birlikte oyunun geliştirme sürecinin devam ettiği ve iptal edilmediği açıklanırken 2021 yılında çıkmasının planlandığı belirtildi. 

dying-light-2-oyununun-cikis-tarihi-belli-oldu

Oyunun geliştiricisi olan Techland her ne kadar bu yıl yayınlanmayı hedeflense de ertelenme ihtimalinin olduğunu belirtmekte yarar var. Oyunun geliştiricisi oyunu mümkün olan en temiz seviyede yayınlamayı planlıyor. Stüdyo bu anlamda yeni bir Cyberpunk 2077 vakası ile karşılaşmak istemiyor. Eğer ki oyun 2021 yılında çıkacak olsa da yıl sonunda çıkacağı düşünülüyor. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir