2 dk. Burak 03.02.2022

Everything Is For Humantiy Türkçe Fragman Paylaşıldı

Türk yapımı olan Everything Is For Humanitiy yapımından ilk kez Türkçe Fragman geldi. Ayrıca oyunun demosu da yayınlandı.

31 Mayıs tarihinde Epic Games Store ve Steam üzerinde satışa sunulacak olan Everything Is For Humantiy fragmanı, tanıtım metni ve sistem gereksinimleri şu şekilde:

Everything Is For Humantiy Fragman

Everything Is For Humantiy Tanıtım Metni

Everything Is For Humanity keşif – kaçış temalı bir psikolojik korku – korku oyunudur. Oyun hikâyeye odaklanır ve çizgisel akışta oyuncuya zorlu görevler verir.

Ortam:
Oyun 2020 yılında, Passiflora isimli devasa bir bilim tesisinde geçmektedir. Tesisin yer yüzünde kalan kısmı buzdağının görünen kısmıdır. Zemin adı verilen devasa yer altı kısmını keşfedeceksiniz. Tüm bunlarla kalmayıp Öklid olmayan mekanlarda gezintiye çıkacak, doğa üstü olaylara şahit olacaksınız. En önemlisi tüm bunları yaparken asla yalnız olmayacaksınız.

Oyunun Konusu:
Dr. Jeffery Phill önderliğinde kurulan tesiste birçok bilimsel çalışma yapılmaktadır. Tüm bunlarla “sentetik beyin” ve “İnsan bedenleri” üretmeyi başaran kuruluş, bunları desteklemek adına SynOS isimli bir yapay zekâ üretmeye başlamıştır. Proje kısa sürede önde gelen iş adamları ve devlet tarafından destek almıştır. Yazılım ekibinin lideri olarak oynayacağınız oyunda, yanlış ellere düşen ve üstün bir insan ırkı yaratma amacı ile yanıp tutuşan bir varlığı keşfedecek ve kan donduran gerçekleri öğreneceksiniz. Kaçacak mısın? Yoksa onu durdurmaya mı çalışacaksın?

Zorluk:
Bu oyun çizgisel akışınızı bozacak eşsiz yapay zekalar içerir. Savunmazsınız. Kaçmak ve Zekanızı kullanmak dışında çaresizsiniz. Bu nedenle Everything Is For Humanity, zor bir oynanışa sahiptir.

Everything Is For Humantiy Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core I3
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 750 / AMD Radeon 460
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir