3 dk. Esporlab 07.07.2020

Watch Dogs 2 Ücretsiz Oluyor, Ubisoft Müjdeyi Verdi

Watch Dogs 2 ücretsiz oluyor Ubisoft, 269 TL değerindeki Watch Dogs 2’yi ücretsiz dağıtacak . Ubisoft Forward etkinliği haftaya pazar günü gerçekleştirilecek çevrimiçi olarak yapılacak etkinliğe katılanlara 269 TL olan Watch Dogs 2 ücretsiz verilecek.

Ubisoft, bir süredir oyun sektörünün yakından takip edilen ve sürekli olarak adından söz ettiren şirketi olmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere yakın zaman içerisin de Assassin’s Creed Valhalla’ın duyurusunu yaptıktan sonra tüm oyuncuların aşırı ilgi odağı olmayı başarmıştı. Oyunseverleri tekrardan heyecanlandıracak olan Ubisoft Forwad etkinliği haftaya pazar günü çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. Bildiğiniz gibi Ubisoft ücretsiz oyunlar konusunda bu aralar oldukça mütevazı davranıyor, bu etkinlikte ise Watch Dogs 2 oyununu ücretsiz olarak dağıtacak.

Şirketin yapmış olduğu açıklamaları göz önüne alacak olursak, çevrimiçi düzenlenecek olan etkinlikte en popüler oyunlar arasında yer alan Watch Dogs 2 ücretsiz sunulacak. Ubisoft’un ücretsiz vereceği oyunu alabilmek için, etkinliğin tümünü izlemek zorunda değilsiniz. Bu etkinlik sadece PC platformu kullanıcıları için geçerli olduğunu unutmayın, konsol kullanıcıları bu etkinlikten faydalanamayacak. 269 TL değerinde olan ve oldukça popüler olan Watch Dogs 2’ye ücretsiz bir şekil de sahip olabileceksiniz bu fırsat kaçmaz.

Watch Dogs 2 Ücretsiz Olacak

Şirketin resmi blog hesabından yapılan açıklamalara göre, oyunseverler kampanyaya katılabilmek adına bir kaç işlem yapması gerekiyor. En başta yapmanız gereken şey Ubisoft’un kendine ait servisi olan UPlay hesabı oluşturmanız ve hesabınıza erişim sağlamaktan geçiyor. Hesabınızı kurduktan sonra, giriş yapın ve karşınıza çıkacak olan soruları yanıtlayın daha sonra bu işlemler tamamlandığında 269 TL olan Watch Dogs 2 UPlay hesabınıza ücretsiz eklenmiş olacak. UPlay hesabı oluşturmak için buraya tıklayın.

Burada ki belirttiğimiz işlemlerin ardından watch dogs 2 ücretsiz oluyor ve artık dilediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz. Ayrıca Ubisoft Forward etkinliğinde oldukça iddialı bilgilere yer verilecek. Bilmeyenler için hatırlatmak isterim, dün Assassin’s Creed Valhalla oynanış videosu sızdırıldı bu kapsamda etkinlikte detaylı anlatımlar olacak. Ayrıca merak edenler için Assassin’s Creed Valhalla sistem gereksinimleri hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Tanıtımı yapılacak bir diğer oyun ise FPS türünde olan Ubisoft’un yeni gözdesi hayatta kalma oyunu Hyper Space hakkında da geniş kapsamlı tanıtımlara yer verileceği yönünde.

Yapılacak olan etkinlik sadece tanıtımlarla geçeceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Geçtiğimiz yıl Ubisoft yapılacak olan etkinlikte oyunseverlere özel sürprizlere yer verileceğinin de altını çizmişti. Yalnız etkinlikte oyunseverler için hazırlanan sürprizlerin neler olduğu konusunda çok titiz bir gizlilik sürdürüyor. Açıkcası Watch Dogs 2 gibi bir oyunu ücretsiz veriyor olması ardından büyük sürprizler geleceğinin de sinyali olabilir diye düşünüyorum.

Watch Dogs 2 ne zaman ücretsiz olacak

Etkinlik 12 Temmuz Pazar günü saat 22:00’da başlıyor olacak, etkinliğin tam olarak yaklaşık iki saate yakın süreceği tahmin ediliyor. Etkinliğin başlamasının ardından yarım saat süre boyunca etkinliğin tanıtımı, giriş bölümleri gibi konular yer alıyor olacak. Daha sora ise etkinliğin ana konuları gösterilmeye ve tanıtılmaya başlayacak pazar günü evde oturup film izlemek yerine, bu bol hediyeli etkinliğe katılmak oldukça mantıklı görünüyor. Bu arada Watch Dogs 2 sistem gereksinimleri konumuza göz atarak, bilgisayarınızın yeterlilik durumunu da gözden geçirebilirsiniz. Bizler de bu etkinliğe katılıyor olacağız, konu hakkında görüşlerini bize yorum bölümünden ulaştırabilirsin.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al