2 dk. Burak 21.02.2022

WWE 2K22 Rey Mysterio Videosu Paylaşıldı

Yeniden tasarlanan oyun motoru, yeni kontroller ve kullanıma açık özelliklerle birlikte Visiual Concepts ve 2K imzalı yapım WWE 2K22, 11 Mart günü çıkışını yapacak. WWE sporcusu Oscar Gutierrez ya da bilinen adıyla Ray Mysterio’nun oyun videosu paylaşıldı. WWE’nin bilinen isimlerinden Rey Mysterio videosunda Dolph Ziggler maçı konu alınıyor. İşte oynanış videosu:

WWE 2K22 Rey Mysterio Oynanış Videosu

WWE 2K22; Steam PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S ve X platformlarına 11 Mart tarihinde sunulacak. İşte oyunun yayımlanan tanıtım metni:

WWE 2K22 Tanıtım Metni

Hemen ön sipariş ver ve oynanabilir 3 bonus Undertaker karakterinin ve Undertaker temalı MyFACTION paketinin olduğu Undertaker Immortal Paketi senin olsun.

YENİDEN TASARLANAN OYUN MOTORU. YENİ KONTROLLER. KULLANIMA AÇIK TÜM ÖZELLİKLER.

Tribünlerden sıyrıl ve WWE Evreni’nin tam kontrolünü ele geçirip vur gitsin.

FAZLASIYLA GERÇEKÇİ ETKİ BIRAKAN OYUN

Bu kadar sert vurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. WrestleMania’da kontrollerden grafiklere kadar her şey yeniden tasarlandı ve böylece ringin yanından izliyormuş gibi gerçekçi bir deneyim yaşayacaksın.

KLASİK EFSANELERİ VE WWE SÜPERSTARLARINI KONTROL ET

En büyük ve en gerçekçi görünen WWE Süperstarları ve Efsaneleriyle ringe çık ve rakibine dal, onu savur ve maçı bitiren hareketler yap: The Rock, Sasha Banks, Goldberg, “Stone Cold” Steve Austin, Brock Lesnar ve çok daha fazlası.

SÜPERSTARLIK YOLUNDA 619 UNVANININ HAKKINI VER

Rey Mysterio’nun efsanevi kariyerindeki en önemli anları 2K Showcase’de onurlandır! Booyaka!

KARŞINIZDA MyGM

WWE Genel Menajeri olarak kararları sen vereceksin. Raw, Smackdown, NXT veya NXT UK’in başına geç, WWE Süperstarları ve Efsanelerinden oluşan en iyi kadronu kur ve WWE Evreni’nin en büyük markası olabilmek için rakip Genel Menajerlerle kapış. Muhteşem rekabetler oluştur, çılgın maç türleri, şampiyonluk karşılaşmaları, ücretli etkinlikler oluştur ve çılgın arenalarda kalabalıkları coşturarak en iyi gösteriyi sun. Sahne kurulduğunda Süperstar olarak oyna, Genel Menajer olarak araya gir veya perde arkasında kararlar al; seçim senin!

WWE SIRALAMALARINDA EN TEPEYE TIRMAN

Geleceğine önce hiç olmadığı gibi karar verebileceğin, erkek ve kadın ana karakter opsiyonlu MyRISE maceralarından bir değil, ikisine birden başla.

KENDİN İÇİN YARAT, DÜNYAYLA PAYLAŞ

Creation Suite geri döndü ve her zamankinden daha da iyi. Kendin olmayı veya bir başkasını seçebilirsin. Ardından istediğin zaman, dünyanın herhangi bir yerinde ringe adımını at.

KENDİ FRAKSİYONUNU OLUŞTUR

Seride bir ilk olarak yepyeni MyFACTION, nWo’ya rakip bir fraksiyon oluşturmana olanak tanıyor. Haftalık etkinlikler ve düzenli güncellemelerle WWE Süperstarlarını topla, yönet ve yükselt!

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir