2 dk. Serkan KÖSE 21.08.2021

Call of Duty Warzone Sezon 5’in En İyi Silahları

Call of Duty serisinin battle royale türü oyunu olan Warzone oyununda bilindiği üzere yeni sezon kısa bir süre önce başlamıştı. Warzone Sezon 5’in en iyi silahlarını sizler için listeledik.

Battle Royale oyun türünün sevilen örneklerinden birisi olan Call of Duty Warzone oyunu yeni güncellemelerle gelişmeye devam ediyor. Son olarak sezon 5 ile oyuncuların karşısına çıkan Warzone oyununda galibiyete ulaşmak istiyorsanız en iyi silahları kuşandığınıza emin olun. Bu listemizde Warzone oyununun en iyi silahlarını sizler için listeledik.

Call of Duty Warzone oyunu diğer battle royale oyunlarından farklı olarak daha fazla silaha sahip. Bu silahların menzilleri ve atış güçleri birbirinden farklı. Durum böyle olunca oyuncuların zafere ulaşmaları için pek çok farklı yolu bulunuyor. Bu rehberimizde ise oyuncuları Warzone oyununda kolayca zafere götürecek silahları listeledik.

Warzone Sezon 5 Kazandıran Silahlar

EM2

Warzone oyununda EM2, saldırı tüfekleri arasına eklenen en yeni silah olarak karşımıza çıkıyor. Bu silahla birlikte oyuncular düşmanlarını çok kısa bir sürede avlayabiliyor. Biraz yüksek geri tepme oranına sahip olan silahın kontrolü diğer silahlar kadar kolay olmasa da yine de bu silah yetenekli oyuncuların ellerinde tam bir ölüm makinesine dönüyor.

C58

Warzone oyununda C58 kullanıma sunulduğu günden itibaren oyuncuların uzun menzilli saldırılarında kullandığı vazgeçilmez silahların başında geliyor. EM2 silahına benzer bir şekilde çok yüksek bir hasara sahip olan silah, daha kolay kontrol edilebilir. Pek çok oyuncu bu silahı en iyi saldırı tüfeği olarak görürken bu silahın oyunculara galibiyet getirdiği söylemek yanlış olmaz.

K31

Eğer ki Warzone oyununda Quickscope ve agresif türden oynamayı seviyorsanız bu silahı kesinlikle denemelisiniz. Bu silah usta oyuncuların ellerinde tam bir ölüm meleğine dönüşüyor.

OTs9

Diğer silahlara göre daha küçük bir şarjörü olan silah buna rağmen çok büyük hasarlar bırakabilir. Yüksek hareket kabiliyetinin yanında kolay kontrol edilebilen bu silahla yine de birden fazla düşmanın bulunduğu bir alana girmeyin.

Krig 6

Listemizde son olarak Warzone oyuncuların en çok tercih ettiği silahlar arasında yer alan Krig 6 yer alıyor. Bu silah sahip olduğu düşük geri tepme sayesinde uzun menzilli çatışmalarda kullanılabilir.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al