2 dk. Serkan KÖSE 24.11.2021

Fortnite v18.40 Güncelleme Notları Yayınlandı

Epic Games’in sevilen oyunlarından birisi olan Fortnite Battle Royale oyununda yeni güncellemeler yayınlanmaya devam ediyor. Fortnite oyununa son olarak v18.40 güncellemesi eklendi. 

Yeni güncelleme ile birlikte oyuna yeni içerikler ve yeni görevler eklenmiş durumda. Fortnite Battle Royale oyununda sezonun sonuna yaklaşırken oyuncular yeni sezon öncesi son güncellemeyi almış oldu. 

Fortnite v18.80 Güncelleme Notları 

Küplere karşı yeni bir savaş stratejisi uygulamanın vakti gelmek üzere. Fakat ondan önce şimdi , savaşa getireceğimiz bir sonraki eşyaya karar verme zamanı…

Seferberlik: Yakınlığa Duyarlı Bomba Atar x Çakmaklı Tepen Tabanca

Seferberlik tekrardan klasikleri gözüne kestiriyor ve döngücülere karar vermeleri için iki alışılmadık silah sunuyor. Yakınlığa Duyarlı Bomba Atar ile birinin yakınına gelince patlayan bombalar atın. Ya da Çakmaklı Tepen Tabanca ile daha iyi kaçınmak (ve hareketlilik) için ateşlediğinizde geriye uçun.

Seferberliğin, küplere karşı olan savaşa hangi eşyayı getirmeye karar vermesine yardım edin. Bağış istasyonları aracılığıyla %100 fona ilk ulaşan eşya, ada için çabucak üretilecek. Favori seçiminiz için bağış istasyonlarından külçe bağışlayın!

Gölgelerden Saldır Haftası

En iyi ninjalar gizliliğin önemini bilirler. Rakibe Kâğıt Bombalı Kunai fırlatmak ayrı şey, ilk önce gölge formunda yaklaşmak apayrı şey. Evet doğru, gölge formundayken silah kullanamazsınız, buna Kunai de dahil. Fakat tam saldırma mesafesine girmeden neden kendinizi ele veresiniz ki?

23 Kasım TSİ 17.00’den 30 Kasım TSİ 17.00’ye kadar sürecek olan Gölgelerden Saldır Haftası‘nda Kâğıt Bombalı Kunailer ve Gölge Taşları havada uçuşacak! Karanlık Balıkçıklarını da daha fazla sayıda yakalayabilirsiniz, karada bile. Taşlar ve Balıkçıklar ile gölgeye dönüşün, ardından Kunai ile saldırın. Ayrıca Gölgelerden Saldır Kartı‘ndaki temalı görevleri tamamlayın!

Rekabetçi notları:

  • Gölgelerden Saldır Haftası değişiklikleri rekabetçi oyun modlarına dahil edilmeyecek.
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al