2 dk. Serkan KÖSE 01.07.2022

KAWSPEELY Fortnite İçerik Mağazasına Geliyor

Fortnite’in ikonik muz kozmetiği Muzaffer’e birçok yenisi eklenmeye devam ediyor. Fortnite, 3 Temmuz Türkiye saati ile 03:00’te içerik mağazasına Muzaffer ve KAWS birleşimi ye KAWSPEELY kıyafeti eklenecek. İşte detaylar:

Bıçak kabuğa dayandı artık!

Muzaffer, KAWS ile karışarak KAWSPEELY kıyafetini oluşturdu ve 3 Temmuz 2022 TSİ 03.00’te içerik mağazasına geliyor! Sevgili potasyum duayenimiz, KAWS sırt süsü, planörü ve kaplamasıyla birlikte gelecek. Ayrıca KAWS İskeleti kıyafeti de içerik mağazasında yeniden hortlayacak!

KAWSAFFER KIYAFETİ VE AKSESUARLARI

Her zaman yanında olacak birini herkes ister. KAWS KARDEŞ sırt süsüyle (KAWSAFFER kıyafetiyle birlikte gelir) KAWSAFFER’in ilhamını yanınıza alın. Günün her anında yanında olan bu sırt süsü, varsayılan tarzının yanı sıra GRİ GÜNLER ve KARA GECELER tarzlarıyla birlikte gelir.

Onu sanat müzelerinde, sokak sanatlarında, üstteki gibi sırt süsü olarak gördünüz ve şimdi de Savaş Otobüsü’nden inerken göreceksiniz! Şişmiş bir KAWS KARDEŞ olan EVDEN UZAKTA planörüyle rakiplerinizin yüreğine korku salacaksınız. Buna ek olarak, ekipmanınıza muzlu bir görüntü vermek için OLGUNLAŞMIŞ SARI kaplamasını kullanın.

KAWS İSKELETİ GERİ DÖNÜYOR

Yukarıdaki aksesuarları ister KAWSAFFER kıyafetiyle, isterseniz de içerik mağazasına geri dönen KAWS İskeleti kıyafetiyle kullanın! KAWS İskeleti, 4 farklı renk seçeneğiyle geliyor; yeşil, pembe, kemik rengi ve turuncu.

“KAWS NEW FICTION” SERGİSİ

KAWS adadayken EVDEN UZAKTA olabilir ama öyle bir içerik üreticisi deneyimi var ki, işte orada tam da evinde gibi.

Bu yılın başlarında Alliance Studios’un desteğiyle BeyondCreative, KAWS ve Serpentine Merkezi‘ni üretti. Dünyanın en sınırları zorlayan çağdaş sanat eserlerini barındıran Londra’daki Serpentine North Gallery sanat galerisinin bir kopyası olan bu merkezde “KAWS NEW FICTION” sergisini bulabilirsiniz. Bu sergide Londra’da olduğu gibi, Acute Art ile geliştirilen KAWS eseri arttırılmış gerçeklik sanat eserlerinin yanı sıra resim ve heykeller de sergileniyor.

Oyuncular, 9441-7852-6686 ada kodunu kullanarak KAWS ve Serpentine Merkezi’ne girebilir. KAWSAFFER veya KAWS İskeleti ile (ya da istediğiniz kıyafetle!) sergiye girerek KAWS sanat eserlerinin arasına dalın.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al