2 dk. Serkan KÖSE 14.08.2021

Assassin’s Creed Valhalla Paris Kuşatması Başlatma

Bu rehberimizde Assassin’s Creed Valhalla oyununun zorlu görevlerinden birisi olan Assassin’s Creed Valhalla Paris kuşatmasını başlatmayı ele aldık. İşte bilinmesi gereken her şey. 

Ubisoft’un sevilen oyunlarından birisi olan Assassin’s Creed Valhalla oyununun Siege of Paris DLC’sinde oyuncuları Francia’ya getiriyor ve oyuncular bir sonraki maceralarına görev başladığında Eivor ile başlayabilecek.

Pek çok Assassin’s Creed Valhalla görevinde olduğu gibi Paris Kuşatması da oyuncunun boş zamanlarında başlatılabilir. Keşif ve hikaye seçimi Assassin’s Creed Valhalla oyununun merkezi bir bileşenidir. Bu sebeple Francia’ye yelken açmak hiçbir şekilde zorunlu ya da zamanlanmış değildir. 

Paris Kuşatmasını başlatmanın ilk adımı Assassin’s Creed Valhalla oyuncularının güç seviyesidir. Görevin başlayabilmesi adına en azından Eivor’un güç seviyesinin 200 civarında olması gerekiyor. Bu seviye biraz yüksek görünebilir ancak birkaç arkın tamamlanmasının ardından ya da biraz keşif ile 200’e biraz daha hızlı bir şekilde çıkılabilir. Bir diğer gerekli olan şart ise oyuncuların Grantebridgescire ya da Ledecestrescire hikaye görevlerini tamamlaması olarak karşımıza çıkıyor. 

Ayrıca Eivor’un arkasındaki gereklilikler ile Paris Kuşatması başlayabilir. Kullanıcılar belirtilen kriterleri karşıladığı sürece, yeni DLC için bir mesaj belirlemeli ve oyuncular Francia’dan gelen genzinleri bildirmelidir. Bu bildirimlerin yanında, Eivor, genellikle Eivoe’a görev bilgilerini veren Randvi’den bir mektup alacak. Mektup içeriğinde ise Eivor ve klanının ana yerleşim yeri olan Ravensthorpe’un Francia’dan ziyaretçileri olduğunu Eivor’a bildirecek. Daha net bir şekilde açıklamak gerekirse, Toka adında önde gelen bir üye, yerleşimde kalmak için zaten kendi yerine sahip olacak.

Oyunda görevi daha net hale getirmek için oyucular görev günlüğüne gidebilir ve ana odak olarak “Yabancılar Hediye Taşıyanlar”ı seçebilir. Oradan, Paris Kuşatması DLC’sini başlatmak için Toka ile konuşabilirler. Oyuncular başlangıçta beklemek istiyorsa, yapabilir. 

Assassin’s Creed Valhalla Paris Kuşatması Nasıl Alınır?

Bilindiği üzere Assassin’s Creed Valhalla oyununda ücretsiz içerikler ve ücretli olan DLC içerikler yer almaktadır. Paris Kuşatması ise ücretli bir içeriktir ve oyuncuların bunu satın alması gerekmektedir. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir