2 dk. Serkan KÖSE 01.04.2021

Valorant Etiket Değiştirme Nasıl Yapılır?

Riot Games’in sevilen oyunlarından birisi olan Valorant etiket değiştirme nasıl yapılır? İşte Valorant etiket değiştirme işlemi. 

Sevilen FPS oyunlarından birisi olan Valorant etiket değiştirme işlemi pek kişi tarafından merak ediliyor. Etiket değiştirme işlemi birkaç dakika yapılabilecek çok kolay bir işlem. Etiket değiştirme işleminin nasıl yapılacağını adım adım sizlere aktardık. 

Valorant Etiket Değiştirme Nasıl Yapılır?

Riot Games’in sevilen oyunlarından birisi olan Valorant oyunu kapalı bete sürümünden itibaren oyundaki oyuncu sayısında da önemli bir artış yaşandı. Valorant oyununda arkadaş ekleyebilmek için etiketi de kullanmanız gerekiyor. Bu sebeple etiket pek çok oyuncu için önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Bu sayede oyuncuların etiketleri istemedikleri şekilde yayılmış olup birçok kişinin eline geçmiş ve pek çok kişi taradından arkadaşlık davetleri alıyor olabilir. Bu nedenle oyuncular etiketlerini değiştirmek istiyor. Bir diğer yandan da etiketleri değiştirerek daha akılda kalıcı bir şey yapmak isteyen pek çok oyuncu bulunuyor. Bu nedenle etiket değiştirerek diğer oyuncuların sizleri çok daha kolay bulmasını sağlayabilirsiniz. 

valorant-etiket-degistirme-nasil-yapilir

Valorant etiket değiştirme işlemini şu adımları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz. 

  • İlk olarak Riot Games hesabınıza giriş yapın. Bu linke tıklayarak giriş ekranına ulaşabilir ve hesabınıza giriş yapabilirsiniz. 
  • Giriş yaptıktan sonra yan tarafta yer alan “Riot Id” kısmına tıklayın. 
  • Kullanıcı isminin yanında yer alan “Change Riot Id” butonuna basın. 
  • Kullanıcı isminizin altında “New Riot ID” başlığı altında iki tane kutucuk çıkacak. İlk kutucuk isminiz için, ikinci kutucuk ise # ile başlayan etiket kısmı için. Kullanıcı adınızı kopyalayarak ve ardından ilk kutucuğa yapıştırabilirsiniz. İkinci kutucuğa ise etiket numaranızı girin. 

Valorant oyununda etiket değiştirme işlemi isim değişimine bağlı olduğu için oyuncular sadece 30 günde bir defa bu işlemi gerçekleştirebilir. 30 gün içerisinde isminizi değiştirdiyseniz etiket değiştirme hakkınızı da kaybetmiş oluyorsunuz. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al