3 dk. Esporlab 03.12.2020

Uygun Fiyatlı Oyuncu Mouse Modelleri

Oyuncuların olmazsa olmazı şüphesiz Mouse yani faredir. Mouse alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır, söz konusu noktalar arasında oyuncuların ellerinin büyüklüğü, DPI ayarı gibi hususlar oldukça önemlidir. Konunun oldukça önemli olması ise birçok seçeneğin ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Bu durum fiyatların artmasına sebep olduğu gibi oyuncuların kafalarının karışmasını da sağlıyor. Tüm bu bilgiler doğrultusunda sizler için en uygun ve en işlevsel Mouse modellerini inceledik. Yazımızda sizler için en uygun fiyatlı oyuncu Mouse modelleri konusunda bilgi vereceğiz.

En Uygun Fiyatlı Oyuncu Mouse Modelleri Nelerdir?

50 TL’den başlayarak 200 TL bandına kadar ulaşan en uygun fiyatlı oyuncu Mouse modelleri şöyledir;

  • Trust 22090 Gxt 108
  • Rampage SMX-G72
  • MSI Interceptor Ds B1
  • Logitech G102
  • Hp Omen SteelSeries

Yukarıda belirtilen Mouse modelleri fiyat-performans açısından incelediğinde oldukça işlevsel ve kullanışlı modellerdir.

Trust 22090 Gxt 108

Uygun mouse modelleri arasında Trust 22090 Gxt 108 modeli 50 TL bandında yer alıyor. Kumaş kablolu ve ışıklandırma özelliklerine sahip olan Mouse kısa tepkime süreleriyle alanında oldukça öne çıkmayı başaran Mouse modelleri arasındadır. Aynı zamanda 6 atanabilir tuş ve DPI tuşu da Trust 22090 Gxt 108 modelinde bulunuyor. Fiyat-Performans açısından bakıldığında söz konusu modelin oldukça başarılı olduğunu söylemek ise mümkündür.

Rampage SMX-G72

Rampage SMX-G72

Rampage SMX-G72

Ergonomik yapısı ve LED ışıklarıyla Rampage SMX-G72 oyuncu Mouseları konusunda oldukça idealdir. 100 TL bandında yer alan ürünün fiyatına göre oldukça iyi durumda olduğunu söyleyebiliriz bu konuda söz konusu Mouse modelinin DPI tuşu ve 3 atanabilir tuşu bulunmaktadır. Aynı zamanda oyuncular Mouse’un driverını indirerek ek ayarlar da yapabilir.

MSI Interceptor Ds B1

MSI Interceptor Ds B1

MSI Interceptor Ds B1

120 TL bandında yer alan ürünün en belirgin özelliği optik okuyucuya sahip olmasıdır. Aynı zamanda ürünün bir diğer özelliği ise altında bulunan ağırlıklardır, söz konusu ağırlıklar çıkarılıp takılabilmektedir, bu sayede oyuncular kendilerine en uygun ağırlığa Mouse’u getirebilir. Tüm bu özelliklere ek olarak LED ışık ve DPI tuşu da Mouse’ta bulunmaktadır. Ancak söz konusu ürünün en büyük dezavantajı plastik kablolu olmasıdır, plastik kablolar uzun kullanıma uygun olmadığından oyuncuların dikkatli davranması gerekmektedir.

Logitech G102

Logitech G102

Logitech G102

Mouse modelleri konusunda oyuncuları tatmin edecek bu ürün 160 TL bandında yer almaktadır. 160 TL olmasına rağmen ürünün son derece güçlü bir performansı olduğunu söylemek ise mümkündür. Bu konuda üründe LED ışıkların yanında DPI tuşu ve atanabilir tuşlar bulunmaktadır. Aynı zamanda ürünün son derece dayanıklı olduğunu da söylemek mümkündür.

HP OMEN SteelSeries

HP OMEN SteelSeries

HP OMEN SteelSeries

En uygun fiyatlı oyuncu Mouse modelleri hususunda 200 TL bandında yer alan ürün, uzun vadeli Mouse arayanlar için oldukça idealdir. Üründe atanabilir tuşlar ve LED ışık bulunmaktadır, aynı zamanda ürünün sürücüsü indirildiğinde ek ayarlar da yapılabilmektedir.

Valorant isim değiştirme yazımızı okumayı unutmayın.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al