1 dk. Serkan KÖSE 10.06.2022

00NATION malbsMd’yi Yedeğe Aldı

19 yaşındaki genç oyuncu Mario “malbsMd” Samayoa, beş aylık 00NATION macerasının sona erdiği duyuruldu. Güney Amerikalı organizasyon genç oyuncuları Mario “malbsMd” Samayoa’nın aktif kadrodan alınarak yedeğe çekildiğini duyurdu. Mayıs ayında yedeğe alınan leo_drk’ile birlikte malbsMd hamlesi sonrasında 00NATION aktif kadrodaki iki oyuncuyu yedeğe çekmiş oldu.

Geçtiğimiz ay yapılan habere göre 00NATION kulübü GODSENT ekibinin oyuncu ve koç isimleriyle anlaşmak istiyor olabilir. İhtimaller gerçeğe dönüşürse Epitacio “TACO” de Melo ve Marcelo “coldzera” David yeniden aynı formayı giyecek.

TACO ve coldzera aynı formayı giyme ihtimalinin dışında Bruno “latto” Rebelatto, Bruno “”b4rtiN” Câmara ve Eduardo “dumau” Wolkmer de 00NATION’a katılacak. Diğer taraftan teknik koç ekibinden Olavo “chucky” Napoleão ve yardımcısı Alan “AlaNDieg0R” Riveros da renklerine bağlanacak.

Köklü değişim öncesinde leo_drk ve malbsMd’nin yedeğe alınmasının iddiaların gerçek olma ihtimalini güçlendiriyor. Yedeğe alınan iki oyuncu sonrasında 00NATION güncel kadrosu şu şekilde:

00NATION CS:GO Kadrosu

  • Vinicius vsm Moreira
  • Marcelo coldzera David
  • Santino try Rigal
  • João righi Righi (KOÇ)
  • Leonardo leo_drk Oliveira (YEDEK)
  • Mario malbsMd Samayoa (YEDEK)
Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al