1 dk. Serkan KÖSE 14.10.2021

Kafalar Esports VALORANT Takımından 3 Oyuncu Ayrıldı

Ülkemizin başarılı espor takımlarından birisi olan Kafalar Esports’un VALORANT takımından 3 oyuncu ayrıldı. 

Kafalar Esports, 9 Ekim günü renklerine kattığı yeni VALORANT koçunu duyurmuştu. Takım şimdi de 3 kişinin ayrıldığını açıkladı. 

Takım tarafından yapılan açıklamada, Caner “CyderX” Demir, Doğukan “QutionerX” Dural ve koç Üveys “Uveys094” Selimoğlu’nun takım ile karşılıklı olarak yolların ayrıldığı belirtildi. Oyunculara “Bu zamana kadar verdikleri emekler için çok teşekkür ediyoruz ve gelecek kariyerlerinde başarılar diliyoruz!” sözleri ile veda edildi. 

Konu hakkında açıklama yapan takımın kurucu ortaklarından Fatih Yasin, CyderX, QutionerX ve Uveys094’e teşekkür etti ve Kafalar Esports için bu yılın çok farklı bir yıl olacağını dile getirirken, “Umarım herkes hak ettiği yerde olur :)” sözlerine yer verdi. 

Emre “JN3v1cEEE” Bekçe ise attığı ayrılığın ardından yaptığı paylaşımda “Zamanında bana güvenip bu büyük şansı tanıdığınız ve takımda rol edinmeme yardımcı olduğunuz için, en önemlisi de bu zamana kadar takıma katkılarınız ve emekleriniz için çok teşekkür ederim. Yolunuz açık olsun sizleri seviyorum” sözlerine yer verdi. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al