1 dk. Burak KÖSE 21.06.2021

Woxic Yaptığı Açıklama İle Takipçilerini Heyecanlandırdı

Ülkemizin başarılı CS:GO oyuncularından birisi olan Özgür “woxic” Eker yaptığı açıklama ile takipçilerini heyecanlandırdı. Woxic açıklamasında yeni takımı hakkında ilk duyurusunu yapmış oldu.

Geçtiğimiz aylarda takımı Cloud9 ile yaşadığı performans sorunları nedeniyle yollarını ayıran Özgür “woxic” Eker, bir süredir kariyerine bir Twitch yayıncısı olarak devam ediyordu. Özgür Eker Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile espor kariyeri hakkında açıklamada bulundu.

İngilizce olarak yapılan paylaşımda zamanın geldiğini dile getirerek 5 kişilik takımlarında bir organizasyon aradıklarını açıkladı. 22 yaşındaki oyuncu yaptığı açıklamada şu sözlerine yer verdi:

“Merhaba Twitter, umarım iyisinizdir. Zaman geldi! 5 kişilik bir ekip olarak CS:GO’da rekabet etmeye ve çok çalışmaya hazırız ve şimdilik bir organizasyon arıyoruz. RT yapmanız değerli.”

Açıklamasında yeni takımındaki diğer dört kişiyi açıklamayan Eker, daha öncesinde Cloud9, mousesports, HellRaisers ve Dark Passage gibi takımlarda ter dökmüştü.

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com