1 dk. Burak 16.08.2021

Call of Duty Warzone Oyununda Hile Temizliği

Yayıncılığını Activision’ın üstlendiği geliştiriciliğini ise Infinity Ward ve Raven Software’ın yaptığı son dönemin sevilen battle royale oyunu olan Call of Duty Warzone oyununda hile temizliği yapıldı. Yapılan bu temizlikle birlikte oyundan 50 bin oyuncu banlandı. 

Son dönemin sevilen battle royale oyunlarından birisi olan ve oyuncuların ücretsiz olarak indirip oynayabilecekleri Call of Duty Warzone oyununda, oyuncuların oyun deneyimlerini arttırmak adına temizlikler yapılmaya devam ediyor. Oyunun geliştiricilerineden olan Raven Software tarafından yapılan açıklamaya göre oyunda 50.000 hesap hile sebebiyle banlandı. Geliştirici stüdyolardan olan Raven Software açıklamasında ayrıca arka planda sıkı bir şekilde çalışmaya devam ettiklerini ve çok kısa sürede yeni bilgilerin paylaşılacağını açıkladı. 

Yapılan bu açıklamanın ardından Call of Duty’nin yeni oyunu olan Vanguard oyunu ile ilgili yeni detaylar gün yüzüne çıktı. Ortaya çıkan bilgilere göre oyun yepyeni bir anti hile yazılımı ile birlikte gelecek.

Bu hile yazılımına dair ilk bilgiler oyun dünyasının güvenilir kaynaklarından olan Tom Henderson tarafından geçtiğimiz günlerde verilmişti. Tom Henderson, açıklamasında Call of Duty serisinin yepyeni bir anti hile yazılımına kavuşacağını ve bu yazılımının hileci oyunculara göz açtırmayacağını belirtmişti. Son olarak Call of Duty’nin yeni oyununun 19 Ağustos tarihinde tanıtılacağını belirtmemizde yarar var. Bu tanıtımla birlikte yeni hile yazılımına dair pek çok şeyi de öğrenebileceğiz. 

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir