2 dk. Burak KÖSE 28.07.2021

FIFA 22 Kariyer Modu Hakkında Her Şey

EA’nın merakla beklenen yeni oyunlarından birisi olan FIFA 22 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte FIFA 22 kariyer modu hakkında bilinmesi gerekenler.

Kariyer Modu, şüphesiz FIFA oyunlarının en sevilen modlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Kariyer Modu, oyuncular bir kulübü ya da oyuncuyu, hatta oyuncular tarafından olmasa da oluşturulmuş olan bir kulübün bütün karmaşık işlerini yürütme ya da oyuncularını bir süper yıldıza dönüştürme şansı sunuyor. 

Oyun severler tarafından çok sevilen bu mod yıllardır oyuncuların kariyer modlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu mod yıllardır FIFA oyunlarında bulunuyor ancak pek çok oyuncular bu moda bazı eklemelerin ya da değişikliklerin gelmesini bekliyor. Bu değişikliklerden bazıları, Ekim ayında satışa sunulacak olan FIFA’nın son sürümü olacak olan FIFA 22 oyununa da eklenecek. Kariyer Modu hakkında bilinmesi gereken her şeyi bu rehberimizde bulabilirsiniz. 

FIFA 22 Kariyer Modu Hakkında Her Şey 

FIFA 22 oyunu bilindiği üzere eski nesil ve yeni nesil için farklı sürümlerle birlikte çıkacak. PC tarafı ne yazık ki seni nesil arasında yer alıyor. FIFA 22 oyunu bu anlamda yeni nesil konsollarda HyperMotion isimli teknolojisi ve çok daha fazlası ile birlikte gelecek. Bu teknolojilerin yanında oyunun en sevilen modlarından olan kariyer modu da önemli iyileştirmeler ve yeni özelliklere ev sahipliği yapacak.

Kariyer modu hakkında yapılacak olarak yenilikler oyunun çıkışına az bir süre kala detaylanmaya devam ediyor. Ortaya çıkan özelliklere göre “Bir Kulüp Oluştur” özelliği olarak adlandırılan bu özellik EA tarafında şöyle açıklanıyor. 

“FIFA 22 oyununda bir kulüp kurarken ve onları küme düşme adaylarından dünya devlerine olan yolculuğunu FIFA 22 Kariyer Modunda gerçekleştirin.”

Şimdilik yeni mod hakkında bilinen tek şey bu. FIFA ayrıca Oyuncu Kariyer modunu da baştan aşağıya yenileyecek. Bu aslında yeni bir mod olmayacak, oyuncuların beklediği yeni özelliklere sahip olacak. 

EA açıklamasında “Oyuncularımıza başarılı olması ve kendilerini Pro’nuzun oyundaki yolculuğuna kaptırması için daha fazla yol sunan elden geçirilmiş bir Oyuncu Kariyer deneyiminin tadını çıkartın.” denildi. 

Oyuna görüldüğü üzere önemli özellikler geliyor ancak bu özelliklerin özellikle Kariyer Moduna geleceğini söyleyebiliriz. Oyun hakkında daha fazla bilginin ortaya çıkmasıyla birlikte sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. 

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com