2 dk. Serkan KÖSE 11.09.2021

Fortnite 8. Sezon Hakkında Bilinen Her Şey

Sevilen Battle Royale oyunu Fortnite’ın yeni sezonunun başlamasına çok az bir süre kaldı. Fortnite’ın 8. Sezonuna dair bilinen her şeyi bu rehberimizde topladık. 

Fortnite’ın 8. Sezonu bilindiği üzere kısa süre içerisinde başlayacak. Yeni sezonla birlikte oyuna pek çok önemli karakterin geleceğini söyleyebiliriz. Büyük bir olayın da yeni sezonla birlikte başlayacağını söyleyebiliriz. Geçtiğimiz sezon bilindiği üzere Fortnite oyununda adayı uzaylılar istila etmişti. Bu sezonda da bu uzaylıların kalıntılarını oyunda görebiliriz. Yine de Epic Games’in neler yapacağı şimdilik pek kestirilemiyor. Yeni sezon hakkında bilinenleri topladık. 

Fortnite Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Epic Games oyununun yeni sezonu hakkında ufak ufak ipuçları veriyor olsa da yeni sezon hakkında bildiklerimiz sınırlı. Bilinenlere göre Epic Games bu sezonda Sezon 7’nin üstüne koymaya devam edecek.

Fortnite oyununda şu an devam eden 7. Sezonun sona ermesinin ardından 8. Sezon başlayacak. Bu anlamda Fortnite’ın yeni sezonu 13 Eylül Pazartesi günü başlayacak. Bir Fortnite sezonunun 14 hafta sürdüğünü düşündüğümüzde Fortnite’ın 8. Sezonununda 14 hafta süreceğini söyleyebiliriz. 

Fortnite 8. Sezon Savaş Bileti

Fortnite’ın yeni sezonlarının olmazsa olmazı Battle Pass. Geleneksel olarak Fortnite sezonlarının ön plana çıkan savaş bileti bu sezon da ön plana çıkacak. Bu anlamda yeni savaş bileti ile birlikte nelerin geleceğini kesin olarak öğrenemeyeceğiz. Ortaya çıkan bilgilere göre Fortnite’ın yeni sezonunda Naruto oyuna eklenecek. Şimdilik yeni sezona dair bilinen tek şeyin bu olduğunu söyleyebiliriz. 

Fortnite 8. Sezon Hikayesi Nasıl Olacak?

Fortnite’ın Sezon 7’sinin hikayesi yeni sezonda da devam edecek. Bu bağlamda yeni sezonda da uzaylıları görebileceğimizi söyleyebiliriz. Bir diğer iddiaya göre ise Fortnite’ın yeni sezonu Stranger Things’deki Upside Down dünyası gibi olacak. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al