3 dk. Serkan KÖSE 17.05.2022

YouTuber Ali-a Fortnite Yıldızlar Serisi’ne Ekleniyor

YouTube Ali-A, 20 Mayıs günü Fortnite içerik mağazasına ekleniyor. Ayrıca Ali-A görevleriyle birlikte Ali-A Kupası’da tanıtıldı. İşte detaylar:

Ali-A Ordusu’nun lideri Yıldızlar Serisi’ne katılıyor! Ali-A’nın Yıldızlar Serisi Seti, 20 Mayıs 2022 Cuma günü TSİ 03.00’te içerik mağazasına geliyor. Fakat bundan önce, özel bir spreyi açmak için Ali-A’nın görevini tamamlayın. İlave bir Ali-A etkinliği ister misiniz? 18 Mayıs Çarşamba günü Ali-A Kupası’na katılarak Ali-A kıyafetini erkenden açma şansı ile birlikte Ali-A Ordusu emojisini kazanın!

ALİ-A ADASI VE SPREYİ

Geçenlerde oyuna gelen ve Ali-A’nın Team Atomic ekibi tarafından oluşturulan Ali-A Deneyimi adasını ziyaret etmiş olabilirsiniz. Girişteki figür bir siluet olmaktan çıkıp Ali-A’ya dönüştü ve böylece kıyafet ilk kez ortaya çıkmış oldu! Bu adaya iniş yapıp girişte bir silah alarak Fortnite tarihinden parçalarla bezeli yeraltı arenasında savaşın. (Ada Kodu: 5135-8778-2901)

Fortnite v20.40 sürümünün yayınlanmasıyla birlikte Ali-A temalı yeni bir görev 30 Mayıs TSİ 02.59’a kadar oynanabilir olacak. Ali-A Deneyimi’nde 25 rakip avlayın. Bu görevi tamamlayan oyuncular Ali-A Buradaydı spreyini kazanacak!

ALİ-A İÇERİKLERİ

ALİ-A KIYAFETİ

Ali-A Ordusu’nun liderinin farklı farklı zırhları olması şaşırtıcı değil, üstelik Dolabım’daki pek çok seçenek arasından kıyafetin görünümünü de değiştirebilirsiniz!

Varsayılan, Gelişmiş, MATROIX ve Ultra Zırhlı MATROIX Tarzları

Safir Paragon, Safir Paragon (Açık Kasklı), Titanyum Zırhlı ve Titanyum Zırhlı (Açık Kasklı) Tarzları

MATROIX, Ultra Zırhlı MATROIX, Safir Paragon, Safir Paragon (Açık Kasklı), Titanyum Zırhlı ve Titanyum Zırhlı (Açık Kasklı) tarzları sırasıyla mavi, yeşil, mor ve altın rengi olmak üzere Nadir NişancıSıradışı SaldırganDestansı Deşici ve Efsanevi Efendi renk seçeneklerine sahiptir!

ALİ-A AKSESUARLARI

Ali-A kıyafeti mevcut olan tek şey olmayacak. Kıyafet ile birlikte Ali-Teknoloji Sırt Kalkanı sırt süsü, savaşta kullanılabilecek füzyon soğutmalı depolama alanı da geliyor. Ali-Teknoloji Plazmakanatlar alternatif tarzıyla kanatlarını ortaya çıkarın ve kıyafete dahil Ali-Teknoloji Plazmakanatlar planörü ile adaya iniş yapın.

Bir şeyleri savurmak mı istiyorsunuz? İçerik mağazasına eklenecek Ali-Teknoloji Asası kazmasını savurduğunuzda, içine işlenmiş olan Ali-A amblemi de dönecek. Bunlara ek olarak, teçhizatınızı Ali-A Mavisi kaplamasıyla taçlandırın ve Mini Diplodoculus ifadesiyle bir dinozorun sırtına binin.

İşte Mini Diplodoculus ifadesi:

SIFIR İNŞA, TAMAMEN ALİ: ALİ-A KUPASI

Ali-A Kupası’nda tüm becerilerinizi sergileyin! 18 Mayıs’ta gerçekleşecek olan bu Sıfır İnşa Çiftli etkinliğinde, Ali-A kıyafetini ve Ali-Teknoloji Sırt Kalkanı sırt süsünü içerik mağazasına gelmeden önce kazanma şansı için yarışın. Ayrıca, Ali-A Ordusu emojisini açmak için en az sekiz puan kazanın.

Ali-A Ordusu Emojisi.

Yarışmacılar, bölgelerinin üç saatlik etkinlik zaman aralığında maksimum 10 maç oynayabilirler ve oyun içindeki Rekabet sekmesinde turnuvanın bölgelerindeki tam vaktini şimdi bulabilirler. Etkinlik puanlamaları şu şekildedir:

Maç Sıralaması

Azmin Zaferi: 25 Puan
2.: 22 Puan
3.: 20 Puan
4.: 18 Puan
5.: 17 Puan
6.: 16 Puan
7.: 15 Puan
8.: 14 Puan
9.: 13 Puan
10.: 12 Puan
11.: 11 Puan
12.: 10 Puan
13.: 9 Puan
14.: 8 Puan
15.: 7 Puan
16.: 6 Puan
17.: 5 Puan
18. – 19.: 4 Puan
20. – 21.: 3 Puan
22. – 23.: 2 Puan
24. – 25.: 1 Puan

Avlama Başına 

1 Puan

Katılmak için oyuncuların Epic hesaplarında İki Aşamalı Kimlik Doğrulama’yı etkinleştirmesi, doğrulanması ve en az 50. seviye olması gerekir. (Hesap seviyenizi Fortnite’ın “Kariyer” sekmesinde görebilirsiniz.) Bütün detaylar ve katılım koşulları için lütfen Ali-A Kupası Resmi Kurallar sayfasını ziyaret edin.

Bu turnuvaya A-kalite performansınızı getirin!

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al