1 dk. Serkan KÖSE 21.04.2021

100 Thieves Abbedagge’i Orta Koridor Oyuncusu Olarak Takıma Kattı

LCS takımı 100 Thieves Abbedagge’i orta koridor oyuncusu olarak takıma kattı. Peki bu bu ne anlama geliyor?

LCS takımlarından olan 100 Thieves MSI 2021 öncesinde sezon ortası döneminde bombayı patlattı. 100 Thieves Schalke 04 takımında oynayan orta koridor oyuncusu Abbedagge’ı 2021 LCS Yaz mevsimi için yeni orta koridoru olarak takıma kattı.

100 Thieves Abbedagge’i Orta Koridor Olarak Takıma Kattı

21 yaşındaki başarılı oyuncu 2018 yılının sonunda takıma katıldığı seneden itibaren takımında beş sezon geçirdi. Rolünün en iyi oyuncularından birisi olduğunu kanıtlayan Abbedagge lige damgasını vurmayı başardı. Abbedagge ayrıca geçtiğimiz sezon tüm orta koridor oyuncularına göre öldürme katılım yüzdesine ve öldürme sayısına göre üst sıralarda yer alıyor.

Ayrıca 100 Thieves takımı ilkbahar ortasında Damonte ve Ryoma arasında değişiklik yaparak takımın orta koridorunda bir çekişme yaratmış olsa da takım istediği gibi bir sonuç elde edemedi. 100 Thieves’in orta koridor konumu dolu olduğu için bu iki oyuncunun şimdilik hangi takıma gideceği şimdilik bilinmiyor ancak yaz mevsimi 100 Thieves takımı için oldukça parlak görünüyor.

100-thieves-abbedaggei-orta-koridor-oyuncusu-olarak-takima-katti

100 Thieves ayrıca erken saatlerde Ssumday’in yeşil kartını aldığını açıkladı. Bu kart ile birlikte Ssumday resmi bir NA sakini olmayı sağladı. Alınan bu yeşil kart ile birlikte Ssumday resmi bir NA sakini olmuş oldu. Bununla birlikte Reapered kadroya liderlik etmek için 100T takımına katıldı. Yapılan Abbedagge transferi ile 2018 yılında VFŞL’de Royal Bandits takmında birlikte oynadıkları ormancı Closer ile yeniden bir araya gelmiş olacak.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir