2 dk. Serkan KÖSE 21.03.2021

OG Esports CSGO Kadrosunda Yeniliğe Gitti!

OG Esports CSGO kadrosunda değişikliğe gitti. OG Esports CS : GO oyuncu kadrosunda önemli değişikliklere gitti. 

Bilindiği üzere OG Esports uzun bir süredir CS : GO’da istikrar ve performans sorunu yaşıyor. Başarısız gidişatın ardından takımdan bir yedek haberi ve yerine yeni bir oyuncuyla anlaşmanın sağlandığı aktarıldı. Hatırlanacağı üzere Şubat ayının sonlarında OG Esports bir açıklama yaparak Nathan “NBK” Schmitt yedeğe çekilmişti. 

OG Esports CSGO Kadrosu Değişti!

OG Esports bu yıl içindeki ikinci ayrılık haberi ise şimdi geldi. Son CS : GO karşılaşmalarında performansı bir hayli tartışılan “ISSAA” Murad’ın da yedeğe çekildiği açıklandı. Son zamanlarda ESL Pro League 13 turnuvasında alınan kötü sonuçların cezası ise alınan bu kararla birlikte ISSAA’ya kesilmiş oldu. Başarısız bir gidişat sürdüren OG Esports şimdi de yeni bir açıklama yaparak kadro değişikliği yaptığını ve bu anlamda radikal bir değişiklik yaptığını açıkladı. 

og-esports-csgo-kadrosunda-yenilige-gitti

OG tarafından yapılan açıklamada, ”ISSAA ve ekibin geri kalanı, yolları ayırma konusunda karşılıklı olarak anlaştı. Son 15 aydaki eşsiz enerjiniz ve birlikte karşılaştığınız zorluklar için teşekkür ederiz. Doğulu Canavar yakın zamanda unutulmayacak.” denildi. 

Kısa süre içerisinde takıma katılan yeni oyuncu hakkında da açıklamalar geldi. OG Esports bir süredir takımda stand – in olarak bulunan ünlü oyuncu Nikolaj “Niko” Kristensen’in kadroya dahil edildiği belirtildi. Yapılan bu kadro değişikliği ile birlikte de ISSAA’nın yeni Niko ile doldurulmuş oldu. OG Esports’a katılan son oyuncu ile birlikte 4 kişilik yeni bir ekip daha kadroya dahil oldu. Takıma katılacak olan son oyuncunun ise ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor. 

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al