1 dk. Serkan KÖSE 10.05.2022

Gotham Knights Yeni Oynanış Fragmanı Paylaşıldı

Yayıncılığını Warner Bros.’un yaptığı geliştiriciliğini ise Warner Bros. Games Montreal’in üstlendiği Gotham Knights yeni bir oynanış fragmanı yayınladı.

Batman’in ölümünden sonra Gotman City’i koruyan 4 kahraman olan Robin, Batgirl, Nightwing ve Red Hood’un maceraları anlatılacak. Gotham Knights’ın resmi Twitter hesabından yapılan duyuruyla birlikte oyunun 25 Ekim itibariyle piyasaya sürülecek. 13 dakikalık yeni oynanış videosunda oyunun dünyasına daha da yakından bakma fırsatımız oluyor. Yakın dövüşlerden karakter özelliklerine kadar birçok detayın gösterildiği Gotham Knight oynanış fragmanı şu şekilde:

Gotham Knights Oynanış Fragmanı

Gotham Knights Tanıtım Metni

Batman öldü. Giderek genişleyen yeni yer altı suç dünyası, Gotham City’nin sokaklarını kasıp kavuruyor. Artık Gotham’ı korumak, bu şehrin yurttaşlarına umut aşılamak, polislerini disiplin altına almak ve suçlulara korku salmak Batman Ailesi’ne, yani Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin’e düşüyor. Şehrin tarihindeki en karanlık bölümleri birbirine bağlayan gizemleri çözmekten destansı karşılaşmalarda birbirinden kötü adamları yenmeye kadar çeşitli işlere girişerek yeni Karanlık Şövalye’ye dönüşmeniz ve kaosla dolmuş sokakları kurtarmanız gerekiyor.

Gotham Knights, şu ana kadarki en dinamik ve etkileşimli Gotham City’de geçen açık dünyalı bir aksiyon RPG oyunudur. Tek kişilik oyunda veya diğer bir kahraman ile birlikte Gotham’ın beş ayrı ilçesinde devriye atın ve nerede suç eylemi bulursanız hemen müdahale edin.

Hikâyeniz şimdi başlıyor. Şövalyeliğe adım atın.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al