1 dk. Burak 20.01.2022

Horizon Forbidden West’ten Hikaye Fragmanı

Merakla beklenen yapımlardan Horizon Fobidden West ile ilgili yeni bir fragman yayınlandı.

PlayStation özel yapımlarından Horizon, yeni oyunu Forbidden West ile ilgili yeni bir fragman yayınladı. Kullanıcılara oyunun hikaye tarafını da gösteren yeni hikaye fragmanıyla oyunla ilgili bazı bilgiler ediniyoruz. Horizon Forbidden West oyunu PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyun konsolu için 18 Şubat 2022 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyun ayrıca PlayStation 5’e ücretsiz yükseltme sunacağını hatırlatalım.

Horizon Forbidden West – Hikaye Fragmanı

Horizon Forbidden West, 18 Şubat tarihinde PS4 için 599 TL PS5 için 699 TL etiketleri ile satışa sunulacak.

Horizon Forbidden West Tanıtım Bülteni

Aloy, esrarengiz yeni tehditleri gizleyen, muhteşem ama bir o kadar da tehlikeli sınır Forbidden West’e meydan okurken siz de ona katılın.

Uzak diyarları keşfedin, daha büyük ve daha hayranlık uyandıran makinelerle savaşın ve Horizon’ın uzak gelecek, kıyamet sonrası dünyasına dönerken şaşkınlık veren yeni kabilelerle karşılaşın.

Diyar can çekişiyor. Yeni korkutucu makineler sınırlarında dolaşırken, şiddetli fırtınalar ve durdurulamaz bir yıkım insanlığın darmadağın olmuş kalıntılarını mahvediyor. Dünya üzerindeki yaşam hızla yok olmaya doğru gidiyor. Kimse de nedenini bilmiyor.

Bu tehditlerin arkasındaki sırları çözüp, dünyaya düzen ve dengeyi yeniden getirmek Aloy’un elinde. Yol boyunca eski dostlarıyla yeniden bir araya gelmeli, savaşan yeni gruplarla ittifak kurmalı ve geçmişin mirasını çözmeli. Bu sırada yenilmez gibi görünen yeni bir düşmanın da bir adım önünde olmaya çalışıyor.

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com