2 dk. Esporlab 06.11.2019

PUBG Mobile’den Yeni Harita The Ruins Müjdesi

Yediden yetmişe, dünyada en çok tercih edilen Battle Royale oyunu olan PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın oyunu olan PUBG Mobile 9 Kasım tarihinde 10. sezonuyla bizlerle olacak. PUBG Corp tarafından yapılan açıklamada ölüm maçı moduna pubg mobile’den yeni harita müjdesi geldi. Çok yakın bir süre içerisinde yeni alacağı güncelleme ile ölüm maçı moduna eklenecek olan haritanın adı ise The Ruins olarak açıklanmış durumda.

PUBG Mobile Yeni Haritası Hangi Moda Gelecek?

PUBG Mobile geçen yıl şubat ayında yayınlandığı tarihten bu yana sürekli olarak zirveye doğru yükselişe geçmeye devam ediyor, her geçen gün oyuncu kitlesini artırmaya devam eden PUBG Mobile, 9 Kasım’da 10. sezonu ile karşımıza çok farklı yeniliklerle çıkarak Battle Royale tarzına yenilikler katmaya devam edecek.

PUBG Mobile’ın Hindistan merkezli resmi twitter hesabından yapılan açıklamada, önümüzde ki yapılacak yeni güncellemeler’de ‘Sanhok’ haritasından ilham alınarak tasarlanmış olan The Ruins adındaki yeni haritasını pubg mobile hayranlarına sunacağını açıkladı. Yeni tasarlanan harita ise sadece Team Deathmach modunda aktif olarak kullanılacak, diğer modlarda kullanılmayacak.

PUBG Mobile’ın The Ruins Haritasına Göz Atalım

pubg mobil'den yeni harita müjdesi

PUBG Mobile’den Yeni Harita The Ruins Müjdesi

PUBG Mobile India resmi twitter hesabından paylaşılan harita görüntüsünde, yeni tasarlanmış olan The Ruins haritasının sadece belirli bir kısmını gösteriyor. Taşlar ve kayalardan baz alınarak tasarlanan harita Sanhok haritası ile oldukça benzerlikler taşıyor.

The Ruins haritasında yoğun olarak labirentler, tapınaklar ve piramitler şeklinde inşalar yer alıyor. Bu haritanın tahminlerimize göre 9 Kasımda başlayacak olan 10. yeni sezon güncellemesi ile beraber geleceğini düşünüyoruz.

0.15.5 beta sürümünden sonra gelecek olan ölüm maçı moduna pubg mobile’den yeni harita müjdesi aynı zamanda Warehouse haritasını sollayarak çok daha büyük bir haritaya sahip olacağını hissediyoruz. Yeni haritada çok sayıda yeniden doğuş noktası olacak. Keskin nişancılar için yapılan yeni yerler ise çok hoşunuza gidecek avlanmamak için çok dikkatli olmalısınız.

Önümüzdeki günlerde yayınlanması beklenen PUBG Mobile 0.15.5 güncelleme notları hakkında yeni gelişmeler var. Tüm araçları güçlendirmek ve aldıkları saldırı gücünü düşürmek için özel güçlere sahip olan Sara adındaki yeni karakterini de oyuna dahil etmiş olacak.

Esporlab

Esporlab yazarı.
Yıllardan beri oyun, teknoloji ve bilgisayar konularında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizin için eğlenceli bir şekilde paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al