1 dk. Serkan KÖSE 18.06.2022

Among Us Sırt Süsü Fortnite’a Geldi

Among Us sırt süsü Fortnite içerik mağazasında. Buna ek olan Epic Games Store mağazasından Among Us ya da Among Us Stars Pack’i belirli tarih öncesinde alan kullanıcılara sırt süsü ücretsiz olarak verilecek. İşte detaylar:

Ekibinizi toplayın… tabii mürettebatı da.

Innersloth’un Among Us adlı, takım çalışması ve ihanet tabanlı ünlü oyunu baz alınarak yapılan bir sırt süsü ve ifade artık Fortnite içerik mağazasında! The Skeld gemisine hiç binmediniz mi? 9 Haziran TSİ 18.00’e kadar Epic Games Store’dan Among Us veya herhangi bir Among Us Stars Pack‘i satın alan tüm oyuncular, Fortnite’ta bu sırt süsü ve ifadeyi ücretsiz kapacak.

Fortnite içerik mağazasındaki Among Us Paketi‘nin içinde Masum sırt süsü ve Innersloth’un Henry Stickmin oyun serisindeki bir dans olan ve Among Us ile canlılığına canlılık katılmış Dikkat Dağıtma Dansı ifadesi var. Masum sırt süsü, Among Us’taki mürettebat renklerinden oluşan on adet tarzla birlikte gelir: Kırmızı, Mavi, Yeşil, Pembe, Turuncu, Siyah, Beyaz, Sarı, Kahverengi ve Mor. Ekibinizi toplayın ve bir mürettebat oluşturun!

Sadece görev yapmaya geldiler. Yoksa başka bir şey olduğundan değil yani…

Bu sırt süsü ve ifadeyle birlikte Savaş Otobüsü’nde kalkışa hazırlanın.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al