1 dk. Serkan KÖSE 02.06.2022

PAC-MAN Eşyaları Fortnite Mağazasına Geldi

Geçtiğimiz haftalarda duyurulan PAC-MAN kozmetiklerinin Fortnite içerisine gelme haberleri yapılmıştı. Gün itibariyle PAC-MAN kozmetikleri Fortnite içerik mağazasına eklendi. İşte detaylar:

Adadaki meyveler hiç bu kadar güzel görünmemişti.

Savaş sizi nereye götürürse götürsün, PAC-MAN sırt süsü daima arkanızı kollayacak. Efsaneler asla unutulmaz. Sırt süsü, PAC-MANyağı ifadesi ile birlikte içerik mağazasında. (İstediğiniz zaman PAC-MAN arası verin.)

PAC-MAN SIRT SÜSÜ

Efsane PAC-MAN’i her daim sırtınızda taşımak için PAC-MAN sırt süsünü kuşanın. Siz sola giderseniz o da sola döner. Siz sağa giderseniz o da sağa döner! Ayrıca yere indiğinizde veya hasar aldığınızda PAC-MAN sırt süsünüz pikselleşir.

PAC-MAN sırt süsünde PAC-MAN’den fazlası var. Kırmızı Hayalet, Mavi Hayalet, Turuncu Hayalet ve Pembe Hayalet tarzları arasından istediğinizi Dolabım’dan seçebilirsiniz! Bu hayaletlerin gözleri her zaman rakiplerinizin üzerinde! Gittiğiniz yöne göre yukarı, aşağı, sağa veya sola bakıyorlar. Aynı PAC-MAN gibi hayaletler de yere indiğinizde pikselleşir ek olarak hasar aldığınızda MAVİYE DÖNERLER. Yere devrildiğinizde ise sadece GÖZLERİ kalır.

PAC-MANYAĞI İFADESİ

PAC-MAN sevginizi istediğiniz her an PAC-MAN oynayarak göstermekten daha iyi ne olabilir ki? PAC-MANyağı ifadesiyle PAC-MAN her an sizinle!

Düşmanlarınızın PAC-MEZİNİ akıtın.

Serkan KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com gamerdunyasi.com cemre.com takipçi satın al