2 dk. Burak KÖSE 10.08.2021

PUBG Battlegrounds Bir Haftalığına Ücretsiz

Son günlerde ücretsiz olacağı yönünde haberleri ile gündeme gelen PUBG’nin ismi kısa bir süre önce PUBG: Battlegrounds olarak değiştirilmişti. İsim değişikliği sonrasında oyun bir haftalığına ücretsiz oldu. 

Bugün yani 10 Ağustos tarihinden itibaren 16 Ağustos’a kadar oyunu Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde oynayabilir. Bir haftalık denemenin ardından oyuncuların geri bildirimleri sonrasında oyunun tamamen ücretsiz olup olmayacağını ise göreceğiz. Oyunun bu ücretsiz olup olmama durumunun ise kısa süre içerisinde belli olması bekleniyor. 

Bu bir haftalık ücretsiz deneme süresi boyunca oyuncular oyunu tam sürüm olarak oynayabilecek ve oyuna son güncelleme ile birlikte devam edebilecek. Oyunun Steam sayfasına ise bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

PUBG : Battlegrounds Tanıtım Yazısı

Tüm Öne Çıkan Haritalar – Ücretsiz Oyun Haftası boyunca, yakın zamanda piyasaya sürülen 8×8 Güney Kore haritası Taego da dahil olmak üzere tüm haritalar oyuncuların deneyimlemesi için açık olacak. Mevcut “Normal Harita” rotasyonundaki diğer haritalar arasında Erangel, Miramar, Sanhok, Vikendi ve Karakin yer alıyor.

Zombilere Karşı Hayatta Kalma – PUBG LABS aracılığıyla oyuncular bir araya gelebilirler ve çeşitli zombi dalgalarının 10 aşamasını aşmaya çalışabilirler. Hayatta Kalma Jetonları kazanın ve hayatta kalma şansınızı artırmak için daha güçlü ekipman satın alın. Ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

BLACKPINK x PUBG: BATTLEGROUNDS – İş birliğinin anısına, PUBG: BATTLEGROUNDS‘daki haritalara çeşitli BLACKPINK temalı öğeler uygulanacaktır. Bina çıkartmaları, uçak afişleri, sandıklar ve seviye 3 kaskları tedarik etmek için tematik değişiklikleri içeren unsurlar yer almaktadır. Oyun içi BLACKPINK temalı öğeler de satın alınabilir. Ek ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Survivor Pass: Taego – Oyuncular bu oyun içi pass’i satın alabilirler ve özel karakter ve silah görünümleri de dahil olmak üzere çeşitli oyun içi öğeler kazanmak için seviye atlayabilirler.

Global Hesap Etkinliği – Özel “Traditional Glasses-Round” oyun içi öğesini kazanmak için Ücretsiz Oyun Haftası boyunca bir Global Hesap oluşturduğunuzdan ve bu hesabı Steam’e bağladığınızdan emin olun. Ücretsiz Oyun Haftası sırasında Global Hesap oluşturmak, Ücretsiz Oyun Haftası sona erdikten sonra tüm istatistikleri, kazanılan oyun içi öğeleri ve Survivor Pass ilerlemesini korumanıza olanak tanır.

Burak KÖSE

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com