2 dk. Burak 28.01.2022

Xbox Live Gold Şubat 2022 Oyunları Açıklandı

Yazılım devi Microsoft’un Xbox sahipleri için sunduğu Xbox Live Gold abonelik sistemi bilindiği üzere bazı ayrıcalıklar sunuyor. Bu ayrıcalıklardan birisi de üyelere verilen ücretsiz oyunlar. Microsoft Xbox Live Gold Şubat 2022 oyunlarını açıkladı. İşte ücretsiz oyunlar ve oyunların kısa tanıtım bültenleri:

Xbox Live Gold Şubat 2022 Ücretsiz Oyunları

  • Broken Sword 5: The Serpent’s Curse Xbox One (1 – 28 Şubat): Çalınan bir tablonun ve kanlı bir komplonun izinde Amerikalı George Stobbart ve küstah Fransız gazeteci Nico Collard olarak oynayın. Kökleri yazılı kelimeden daha eski olan ve başka bir destansı Kırık Kılıç macerasının başlamasına yol açan bir komplo.
  • Aerial_Knight’s Never Yield Xbox One (16 Şubat – 15 Mart): Verid Danime-sama’nın müziğine koşarken, zıplarken, kayarken veya koşarken her zaman hareket halinde olan gizemli bir karakter olan Wally rolünü üstlenin. Bir aksiyon filminin ortalama çalışma süresi ile bu, hem hızlı koşucular hem de sıradan oyuncular için oluşturulmuş bir oyundur.
  • Hydrophobia Xbox 360 (1 – 15 Şubat): Yüzen şehrin kontrolünü ele geçiren teröristlere karşı savaşmak için kahraman Kate’in mühendislik becerilerini kullanın. Bu üçüncü şahıs hayatta kalma macera oyununda, hızlı tempolu aksiyon ve nefes kesici görseller ile düşmanınızı yok etmek için suyun gücünü serbest bırakın.
  • Band of Bugs Xbox 360 (16 – 28 Şubat): Band of Bugs avatarınız olarak oynayın ve Örümcek Avcısı Modunda örümceğe, böceklere ve hatta arkadaşlarınıza karşı savaşın. Band of Bugs, sizi oyuna sokan, taktik-strateji türünün hayranları için hızlı oynanan, erişilebilir bir oyundur.

Verilen tüm ücretsiz oyunlar geriye uyumluluk sayesinde Xbox One ve Xbox Series X/S’de oynanabilir.

 

Burak

Esporlab yazarı.
Neyse ki iki hakkım daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-BÜLTEN’E ABONE OL

E-Bültene abone olarak espor dünyasında yer alan güncel haberlerden,
rehberler, röportajlar, pro dünyası ve benzeri tüm güncel haberlerden
önce sizin haberiniz olsun.

eksikgedik.com instagram takipçi satın al takipcihilesi.com cemre solmaz kimdir